Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Kyvadlo

20. května 2005 Filed under: Kyvadlo — svitluny @ 13:58:35

Začala doba prázdnin a dovolených, období, které je celkem stálé a kdy nedochází k žádným převratným změnám. Počasí také odpovídá době.

Proto si myslím, že je vhodná doba Vám něco napsat o kyvadle. Nyní, kdy jste mnozí na dovolené, nebo máte prázdniny, si můžete zkusit práci s tímto předmětem.

kyvadlo

Kyvadel je mnoho druhu i materiálu z kterých jsou vyrobeny. Kyvadlo nám odkrývá naše podvědomí a odpovídá na otázky, které musí být kladeny jasně, aby odpověď zněla ANO či NE. Dále si musíme dávat pozor, abychom kyvadlo neovlivňovali vlastním přáním a proto je dobré, při práci s kyvadlem vždy začít otázkou, na kolik procent je nám ochotné kyvadlo plnit přání a dále následuje na kolik procent je ochotno mluvit pravdu. Podle toho pak můžeme pokračovat v práci. Je také velice vhodné za každou odpověď, která nám přijde poděkovat.

Brát práci s kyvadlem vážně a ne jako hru, i podle toho se pak kyvadlo chová.

Je dobré si vyhotovit tabulku v půlkruhovém tvaru, kterou si rozdělíte na 100 stupňů (%), na straně, kde začíná 0 bude Ne, uprostřed je 50 % a na druhém konci, kde je 100 % bude ano, a při kladení otázek sledujte, kde Vám kyvadlo zajíždí a podle toho si můžete určit pravděpodobnost správnosti odpovědi. Dá se vyhotovit spousta tabulek i na písmena a pak dle nich určovat jména, které chcete znát – také je na to vhodná tabulka půlkruhová a do ní jednotlivé písmena dle abecedy zapsat a pak pozorovat, jak kyvadlo k ním míří, také mohou být tabulky na dny v týdnu, měsíce v roce, minerály, povolání…. – to už nechávám dle fantazie a potřeby každého, kdo s kyvadlem bude pracovat. I seznam orgánů, či nemocí jde do tabulky zakreslit a pak kyvadlo může ukázat na nemoc, kterou daná osoba může trpět, ale pozor se zde musí dát, aby kyvadlo nebylo ovlivněno vlastním já, či emocemi, potom může mluvit zkresleně.

Co se týká schopnosti, zda můžete pracovat s kyvadlem, je dobré, aby Vám to odzkoušela cizí osoba a zeptala se otázkou, na kolik je Vám ochotno mluvit pravdu. Pokud je to okolo 50, tak Vám moc nepomůže, protože to je 50tí procentní správnost odpovědi. Takže Vám vlastně neříká nic. Dále je vhodné zjistit dobu, kdy s Vámi je ochotno komunikovat. S někým mluví celý den, s někým jen ráno, či večer i to chce odzkoušet. Ale každopádně práce s kyvadlem vyžaduje klidnou mysl a nejlépe se pracuje , když jsem sami v pokoji a nikdo Vás u toho nevyrušuje.

Také je dobré se zeptat na materiál, někomu mluví kovy, někomu slitiny, někomu sklo či křišťál, ale někomu vše. První pokus se dá udělat i se snubním prstýnkem a dle výsledků se můžete rozhodnout, zda si kyvadlo zakoupit ano, či ne.

Každopádně to potřebuje se otevřít univerzu a pracovat na své intuici. Ten, kdo ji má uzavřenou, tak se mu bude pracovat dost těžko. K otevření se jsou vhodné různé uvolňovací techniky, mezi něž patří i meditace, zapálená svíce při práci s kyvadlem, každopádně nutné je zklidnění, klid a nebýt nikým vyrušován. Někomu kyvadlo pracuje v jakoukoliv dobu, někomu jen ráno, přes den, či v noci.

Já osobně již pracuji s kyvadlem pár desítek let a jsem s jeho službami spokojena. Mnoho let mi sloužil jako kyvadlo můj snubní prstýnek. Od revoluce již používám klasické křišťálové, ale vím, že se na obě mohu kdykoliv spolehnout, ale nikdy nezapomínám za služby svého kyvadla poděkovat.

O své kyvadlo se musíme také starat – nedovolovat cizím osobám, aby na ně sahaly, pravidelně je čisti – omývat pod tekoucí vodou a dobré je také nechat si je nabíjet při úplňku vlivem měsíce a při slunečním počasí i sluncem, aby nám odkrývalo, jak skryté, tak i otevřené. Mít k němu úctu a pokud jej nepoužíváme, tak jej mít v ochranném pouzdru někde uložené.

Přejí Vám v této práci hodně úspěchů.

Napsat komentář
 1. kyvadlo je dobre take mam jedno dostat k narozeninam *13* *13* *13*

  Komentáře by super — 21. března 2011 @ 09:37:13

 2. a moji mami mi hodne pomohlo *1* *3* *2*

  Komentáře by super — 21. března 2011 @ 09:38:18

 3. Hezký večer,
  proboha lidi, nevěřte kyvadlu !!!! Kyvadlo je ovlivněné vašim podvědomím … Na kyvadlo se nedá spoléhat, někdy to vyjde,ale také někdy ne . Mám bohaté zkušenosti s kyvadlem, že nemluví pravdu.
  Kdo nevěří, ať se sám přesvědčí.

  Komentáře by kyvadlo — 25. října 2013 @ 21:29:55

 4. Ne každý dokáže pracovat s virgulí, ne každý dokáže pracovat s kyvadlem. Ano, máte pravdu, že se ovlivnit dá, proto je vhodné před práci s ním meditovat, uvolnit se a opravdu být nezaujatý – proto se zdá, že kyvadlo funguje daleko více, když jej používáte pro okolí, než pro sebe. Zkuste kyvadlem odpovědět na jasnou otázku někomu cizímu a pokud máte ty správné vlastnosti a vlohy, tak kyvadlo bude fungovat jak má, pokud tyhle vlastnosti chybí, tak bohužel je pravdou, co píšete, že kyvadlo nefunguje.

  Je to stejné, jak že malovat může každý, ale jen talentovaný se stane malířem. *1*

  Komentáře by svitluny — 11. listopadu 2013 @ 19:22:36

 5. Já mám s kyvadlem dobré zkušenosti a před tím i se snubním prstýnkem, který mi dokáže kyvadlo plně nahradit. Při určování pohlaví u nenarozených dětí mám 90 % úspěšnost určení správného pohlaví. *4*

  Tak proč hned nabádat lidi k nedůvěře? Kdo sám nezkusí, nepozná *6*.

  Komentáře by Jarja — 5. prosince 2013 @ 15:36:56

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon