Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Egyptský horoskop část 1

14. května 2008 Filed under: Horoskopy — Štítky: — admin @ 11:14:45

Hathor

(29. prosinec – 29. leden)

Vaše Bohyně: Hathor, strážkyně milenců, ochraňovala ženy a děti a byla spojována se smrtí a znovuzrozením.

Jací jste: Nositelé této bohyně jsou moudří, vytrvalí a aktivní. Ve vaší složité povaze se nachází mnoho rozporů, chcete být za každou cenu radikální a ,jiní“. Kladete velký důraz na to, aby jste se odlišovali od ostatních, sami ale nechcete nic měnit. Stále přicházíte s novými myšlenkami a nápady, ale zpravidla bývají ve velkém předstihu oproti tomu, na co jsou lidé zvyklí, což mívá za následek časté nepochopení a zklamání. Z těchto nálad vás ale vyléčí další skvělý a originální nápad.

Hnací motor: Máte velkou představivost a intuici, která vám umožňuje rozpoznat skryté souvislosti. Pro svůj přehled jste často žádáni o radu nebo pomoc. Naoko se nenecháte ,vykolejit“ kritikou druhých, ale za svým lhostejným zjevem se skrývá hluboké pokoření. Umíte se přes to ale rychle přenést. Jste velkorysá a tolerantní k chybám a prohřeškům druhých.

Slabé místo: Když dojde na realizaci vašeho nápadu, potřebujete pomoc jiných lidí, neboť postrádáte dostatek síly a vůle dotáhnout věc zdárně do úplného konce.

Láska a vztahy: Nesnášíte omezování svobody a nevydržíte dlouho na jednom místě. Vzrušuje vás vše nové, proto stále vyhledáváte nové a zajímavé lidi. Potřebujete tolerantního a chápajícího partnera, za což se mu odvděčíte oddaností a věrností.

Váš ideální partner: Eset, Toth, Amon, Usir.

Rada: Nenechte se odradit zkostnatělými názory ostatních a dále využívejte své výjimečnosti a originality! I když máte někdy pocit, že vás ostatní neberou, obdivují vás.

Amon – Rea

(30. leden – 1. březen)

Váš Bůh: Jeden ze stvořitelů, bůh vzduchu a dechu s věšteckými schopnostmi. Uctíván jako bůh plodnosti.

Jací jste: Egypťané věřili, že narodit se v tomto období je výzvou a příležitostí k velkému štěstí. Není proto divu, že mnozí vynikající badatelé a učenci byli zrozeni právě v tomto období. Oplýváte silou, energií, zdravím a žijete budoucností. Jste velmi inteligentní, originální a poznatků či dovedností nabýváte snadno. Je nemyslitelné donutit Vás, abyste jednali proti svému přesvědčení.

Hnací motor: Míváte velké ideály a vaše přirozená snaha po dokonalosti vás nutí k tomu, abyste kladli vysoké požadavky jak na sebe, tak i na své okolí. Hlavním motivem ve vaší práci nejsou peníze, ale pocit seberealizace a cit pro spravedlnost (jste schopni pro dobrou věc nemálo obětovat a nastavit svůj vlastní krk“).

Slabé místo: Vaše myšlenky a cíle bývají příliš nereálné. Při chybě se jen velmi těžko smiřujete s porážkou.

Láska a vztahy: Býváte velmi milováni, ale svoje city jsou jen zřídkakdy silné. Jste poněkud zdrženliví a jen velmi neradi o svých citech hovoříte. Není lehké s vámi žít, protože jste velmi nároční, ale zato věrní, oddaní a spolehliví.

Váš ideální partner: Horus, Sutech, Mut, Anubis.

Rada: Buďte trochu méně důvěřiví k ostatním lidem – mohli by zneužívat vaší ochoty a obrátit ji ve svůj prospěch.

Mut

(2. březen – 3. duben)

Vaše Bohyně: Nebyla přijata na výsluní, ale má neohroženého ducha. Život a smrt pro ni mají stejnou hodnotu. Jací jste: Jste obdařeni osobním kouzlem a bystrostí, dokážete rychle pochopit to podstatné v mezilidských vztazích. Vždy umíte velmi dobře uplatnit vše, čemu jste se naučili. Je vám darována předvídavost, intuice a přitažlivost. Jste praktičtí a dobře si dovedete zorganizovat své úkoly. Býváte první, kdo objeví a vytěží z nových možností, a přitom obvykle nezapomínáte na svoje vlastní zájmy.
S oblibou se zabýváte vytvářením věcí, které jsou užitečné. Smysl pro krásu se ve vás pojí s tvůrčím nadáním. Do značné míry vás ovlivňuje okolí a lidé, kteří vás obklopují.

Hnací motor: Nezištně vyhovujete cizím přáním a vždy přijdete na pomoc, když je to zapotřebí. Také ostatní lidé vám důvěřují a pomáhají. Jste vnitřně silní lidé, kteří dokáží nést problémy a starosti bez zbytečné sebelítosti. Úspěch i peníze jsou pro vás důležité, ale na druhé straně potřebujete pocítit obdiv a uznání.

Slabé místo: Když se vám něco nepodaří, jednáte podrážděně až zlostně, ale své emoce netrvají dlouho a většinou rychle vyšumí.

Láska a vztahy: Jako velký bojovník jste schopni velké a intenzivní lásky. Vážný vztah nebo manželství vás může hodně ovlivnit, proto byste měli být opatrní při výběru partnera. Než se do něčeho pustíte, poslechněte instinkt.

Váš ideální partner: Sachmet, Anubis, Horus.

Rada: Do každé činnosti se klidně dále vrhejte s nadšením a důvěrou ve své schopnosti, ale někdy se přinuťte k troše trpělivosti.

Eset

(4. duben – 6. květen)

Vaše bohyně: Nejslavnější bohyně, je pokládána za dárkyni a ochránkyni života a domácího krbu. Jací jste: Lidé narození v tomto období jsou mnohostranně nadaní a charakterizuje je klidná a trpělivá povaha. Máte v sobě hlubokou sílu a vůli. Vážíte si poklidného, jistého okolí a lpíte na minulosti. Velmi rychle se orientujete v každé situaci, jste poměrně dobře přizpůsobiví a dobře přístupní všem novinkám, které se objeví. Rychle se rozhodujete a spoléháte více na vlastní dojmy a pocity než na zkušenosti a rady jiných. V práci budete velmi přesní a spolehliví. Jen výjimečně podléháte pesimismu a beznaději. Nositelé vlastností této egyptské bohyně milují svůj domov a svoji rodinu.

Hnací motor: I když se vám nedaří a zdá se, že je vše ztraceno, dokážete zmobilizovat svoji sílu a vůli. Jste přirozeně veselí, společenští a vtipní. Máte vyvinutý smysl pro umění.

Slabé místo: Vaše touha po vědění je obrovská, ale občas jsou vaše znalosti povrchní.

Láska a vztahy: V lásce býváte oddaní a věrní, budete starostliví nejen vůči svým dětem, ale i ke starším rodinným příslušníkům, bez pocitu, že se obětujete. V milostných vztazích spoléháte na svojí rádkyni – intuici a na co nikdy nezapomenete, je vaše první láska.

Váš ideální partner: Toth, Hathor, Geb, Amon.

Rada: Mnoho lidí narozených v tomto období patří mezi aktivní umělce, a to od architektů po herce a zpěváky. Zapracujte na sobě!

Horus

(7. květen – 8. červen)

Váš Bůh: Postava s ptačí hlavou vystupovala jako nebeský bůh a za jeho oči bylo pokládáno samotné Slunce a Měsíc.

Jací jste: Lidé, kteří se narodili ve znamení tohoto boha, mají vrozenou snahu uplatnit se, seberealizovat a být středem zájmu. Jste pracovití, někdy chcete stihnout mnoho věcí najednou a výsledek potom často není ,to pravé“. Vaši chybou je, že se málokdy zamyslíte, než se do něčeho pustíte, a že jednáte příliš spontánně.

Hnací motor: Jste zvídaví, energičtí a obratní. Máte vynikající paměť a rádi hromadíš znalosti. Baví Vás vášnivé diskuse, ale na konkrétní závěry nekladete příliš velký důraz.

Slabé místo: Jste netrpěliví, často se nesoustředíte a své cíle ztrácíte z očí.

Láska a vztahy: Nejste příliš diskrétní a důvěrnými příteli, odkrytá tajemství rádi zveřejňujete. V lásce jste velmi vynalézaví, ale provází vás nestálost. Ne náhodou se stává, že dlouho milujete dva partnery najednou, aniž by měl některý z nich podezření. Čím později uzavřete sňatek, tím větší je pravděpodobnost, že bude doba jeho trvání delší.

Váš ideální partner: Sutech, Amon, Sachmet, Mut.

Rada: Nesnažte se za každou cenu dokázat více, než čeho jste schopni a nepouštějte se do projektů, které jsou nad vaše síly.

Napsat komentář

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon