Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Beseda v knihovně Brušperk

15. května 2008 Filed under: Různé — admin @ 13:47:04

Dne 14. 3. 2007 jsem měla besedu v nádherné knihovně města Brušperk, byla jsem požádána o vyhotovení numerologického rozboru města, zde je ukázka rozboru:

Brušperk – datum vzniku: 6.12.1269

Datem vzniku dostalo město Brušperk do vínku harmonii i lásku. Také tvořivost a potřebu naplňovat svůj domov teplem i láskou, nemáte rádi nesváry a rodáci si vše dobře pamatují. Rádi komunikujete, jste veselí, ale nemáte rádi, když si z Vás cizí tropí žerty, rádi velké podium a někdy si nevidíte do pusy, ale jste upřímní a nemáte rádi lež.

Rok vzniku dal městu do vínku starostlivost o své občany, bere je jako velkou rodinu i o práci, ale také náročnost po duchovní stránce.

Celkem bych viděla i Brušperk jako město moudré, které se nebojí změn, jeho občané dokážou poradit, ale mohou se občas mezi ostatními městy cítit tak trošku osamoceni, vidí daleko kupředu oproti ostatním, lide z něj neodcházejí, protože zde nalézají svůj skutečný domov. Ostatním mohou připadat, že vše ví a znají nejlépe a těžko se jim vyhovuje, moudré město z moudrého data. Těžko se zde mohou realizovat plány, znáte, co je osvícená pravda je zde velká potřeba angažovanosti pro ostatní.Město samo o sobě, může být ke svým rodákům velice náročné, i když dokáže pomoci intuice je pochopit, vše se zde rozebírá do detailů a stáváte se velmi kritickými.

Brušperk se podnikání nebojí, již v minulosti se dokázalo prosadit, zazářit mezi okolními městy a vzkvétá pomoci různých životních zkoušek, které jsou na rodáky tohoto města kladeny. Jeho cesta je cestou tvůrčího nadšení s tím, že si nebude stěžovat na osud, to by Brušperku stejně nepomohlo.

Název města Brušperk je symbolem stálosti a schopnosti projevovat své plány. Srovnala bych jej s pořekadlem – kdo řekne A, musí říci i B. Je zde i velká snaha vyjadřovat své myšlenky i navazovat styky. Vaše energie, smělost a vážnost Vám napomáhají k úspěchu, ale nemusí být vždy snadné zachovat materiální rovnováhu. Brušperk má velkou duševní energii a reálné inspirace. Ostatní v něm mohou hledat oporu i své uznání. Brušperku to vyhovuje, protože rád vyniká, jak v lásce, tak i v práci. Může okolí udivovat svým kouzlem. Výsadou je často úspěch vedoucí k odpovědnosti, které na sebe dobrovolně přejímá, někdy až k ujmě svého soukromého života. Může se objevovat i sklíčenost, nervozita či podráždění, ale má dostatek morální síly a schopnost se vyjadřovat.

Od 6. 12. 2006 do 6. 12. 2007 se Brušperk nachází pod Šťastnou hvězdou, mohlo by to být obdobím sklizně na hmotné úrovni, rokem konkrétních závazků a důležitých materiálních realizaci. Ze začátku se mohl jevit obtížným, ale všeobecně bude vyžadovat opatrný postup v majetkových záležitostech.

Možnosti města v letošním roce: vynikající rok pro získání peněz, k zakončení sporů a k nastolení rovnováhy.

Váš úspěch se bude odvíjet od minulých let. Sklízíte, co jste zasili. Měl by Vám vnes do života rovnováhu a klid a měli by jste letos těžit z předcházejících zkušeností pochopení i sílu. Rok bude činorodý i nezávislý. Pokud budete energii usměrňovat konstruktivně, nevyvstanou před Vámi žádná omezení. Bude zapotřebí trpělivosti, moudrosti k udržení síly, kterou dostáváte k dispozici. Bude rokem vyrovnání, kdy budete harmonizovat fyzickou a duchovní oblast.Občas těžký na psychiku, ale tu by jste měli kompenzovat fyzickou prací. Velký vliv na Vás bude mít rok předcházející.Měl by být rokem úspěchů. Časem sklizně. To, co jste začali před 8 lety je nyní hotovo. V obchodě by se Vám mělo dařit i po hmotné stránce. Pokud vynaložíte trochu úsilí, tak se úspěchy dostaví. Jděte za tím, co chcete. Staňte se zodpovědnými činiteli, řediteli i organizátory vlastního života i chodu města. Pokud budete poctiví a čestní, tak se tento rok stane velmi pozitivním, v opačném případě mohou přijít ztráty. Tento rok sklízíte na hmotné úrovni.

Napsat komentář

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon