Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Pravidla magie

15. května 2008 Filed under: Magie — admin @ 14:30:40

1. Nikomu neškodit

Tato zásada má svoji tradici. Kosmický zákon trojnásobné odplaty vychází z pravidel, že vše, co uděláme, se nám trojnásobně vrátí. Přitom nezáleží, zda šlo o negativní nebo pozitivní magii.

2. Nechat působit magii

Většina rituálů přináší zjevné výsledky až po čase. Proto se zdá, že vykonaný rituál nemá žádnou časovou ani prostorovou souvislost, ale okolnosti jako by vyplynuly z normálního průběhu věcí.

3. Magie vyžaduje určitou námahu

Výsledek rituálu závisí především na našem osobním nasazení, na energii, době a vědomé pozornosti. Rituály násobí a usměrňují kosmické síly. Kdo vykonává rituály povrchně anebo bezmyšlenkovitě zkracuje dobu rituálu, nikdy nevyvolá dynamickou koncentraci sil.

4. Magie vyžaduje námahu při hledání a výběru pomůcek

Kdo není ochotný podstoupit potřebnou námahu při výběru potřebných pomůcek, ten si věci ulehčuje. Potřebné pomůcky by měly být co nejkvalitnější, (mimochodem šikovný člověk si mnoho věcí vyrobí sám ).

5. Duchovní soustředěnost na rituál

Mág musí udržovat sebe i magické pomůcky v čistotě a pořádku. Měl by být seznámený s průběhem rituálu, zbavit se nečistých myšlenek a držet se cíle, který si vytyčil. Kdo ztratí soustředění, síly se rozptýlí a rituál nebude působit. Soustředěný a disciplinovaný duch působení rituálu zesílí.

6. Magie není jen vážná

Je to také radostná jednota našeho vědomí a základních životních sil. Je u ní mimořádně vážná koncentrace, ale neměl by chybět popěvek nebo tanec, pokud mohou dopomoci k úspěchu.

7. Magie je víra v sebe i rituál

Pokud se magii naučíte skutečně ovládat, je ve vašich rukou obrovská síla. Málokdo si ji umí představit, stejně tak jako si nedokážeme jak vypadá třeba nukleární reakce. Ale každý, kdo má trochu trpělivosti, píle a umu, se naučí s ní zacházet. Stačí mít otevřenou mysl a přijmout skutečnost, že v universu je mnoho sil, které nám mohou být prospěšné, aniž bychom chápali jejich podstatu.

8. Jasný cíl je klíčem

Mág /čarodějnice musí přesně vědět čeho chce dosáhnout a na svůj cíl soustředit všechnu pozornost a síly. Kdo to neudělá, ničeho nedosáhne. Při každém rituálu je zapotřebí mít živou představu, jako by bylo cíle už dosaženo, tedy přesně a jasně vizualizovat (vidět), jakoby se přání už uskutečnilo.

9. Magie je dynamická síla

Bez dynamičnosti je magie odsouzena k neúspěchu. Je to hnací síla našeho vesmíru a proto se musí vykonávat s dokonalou odevzdaností .Všechny magické cíle musí vycházet s odevzdanosti a laskavé podpory – k rodině, lidstvu, přátelům, vesmíru světu a k sobě samému.

10. Koncentrace

Myšlenka soustředěná na jediný cíl je základem pozitivní magie. Kdo se připravuje poctivě na rituál a udělá všechny potřebné kroky, rozvíjí zároveň systematicky svou koncentraci duševních sil. Když si člověk narychlo zapálí svíčku, nemá to nic společného s magií, protože se mu nepodaří zkoncentrovat a nasměrovat síly. Musí se naprosto soustředit, oddat rituálu a odevzdaně ho připravit a vykonat. Jen tak vytvoří potřebnou koncentraci.

11. Síla magie

Existující síla, která je skryta v nás, předmětech, v okolí, k dosažení cíle nebo jeho změny.

  • podle symbolického významu lze různé předměty vzájemně kombinovat nebo nalézat jejich vzájemnou souvislost.
  • duchovní koncentrací je možno symbolická silová pole nasměrovat k určitému cíli.
  • předměty v našem okolí mají svůj hmatatelný a symbolický význam

12. Symboly

Vše co je při rituálu používané, symbolizuje nějakou energii, která je v jiné dimenzi. Jestli je mág skutečně v kontaktu s touto zvláštní energií a je schopen provozovat magii, závisí na tom, jak dobře chápe reprezentativní symboly, které jsou používány v našem světě. Proto je důležitou součástí cvičení studium těchto rituálních symbolů nebo meditace o nich.

13. Negativní magie

Předchozí uvedená magická pravidla vycházejí z toho, že magie spočívá v odevzdání se a patří k božským uměním. Zcela jinak je to u negativní magie. Jejím cílem je zničení, kletba, vyvolání zla, chaosu, působení bolesti. I při této magii je nutná koncentrace zaměřená na cíl. Obrací i proti samému vykonavateli, jenž se podle trojnásobné odplaty vystavuje velkému nebezpečí !

Tohle je pár bodu, které je dobré znát, když chceme začít s magií pracovat.

RSS feed | Trackback URI

18 komentářů v 10 vláknech. Vložit komentář

svitluny
2013-11-14 13:09:08

Evi, sice nechápu proč mi tento příspěvek píšete pod hlavičkou magie, když sny mají svou sekci. Ale i sny dokážou hovořit, radit, či varovat. Dříve jsem sny na svých stránkách vykládala veřejně, ale nyní, z důvodu soukromí svých klientů je za minimální poplatek 69 Kč řeším přes emailovou adresu. *2*

 
Eva Salaiová
2013-11-12 23:29:25

Dobrý večer mám dotaz – chovám dvě fenečky jedna je starší a ta druhá ještě štěně. Měla jsem sen ležela jsem v trávě a mne , také štěňátko uštknul had . Ve snu jsem se posadila a za mnou na hladině vody jsem uviděla tu starší fenečku utonulou plout na hladině . Nevím co to znamená a tak nyní do týdne 2x mívám ošklivé sny až se bojím večer usnout !!

 
rituál
2009-08-10 17:40:59

Ještě se chci zeptat a nezamotala jsem si trochu osud s tím rituálem na konkrétního muže?Že ted toho pravého nepotkám?Hanka

svitluny
2009-08-10 18:06:12

No tak trochu zamotala, neb toho pravého potkáte, jen se v té době může zamíchat do života ten nepravý a pak budete zažívat horké chvilky. neb nebude lehké ho ze života dostat…..ona magie je fajn věc, když se nechá pracovat samostatně, neb když necháme magii plynout volně, tak nám do života vnáší, co potřebujeme – když ji budeme ovládat, tak sice bude plnit přání, ale ty se pak nemusejí shodovat s osudem a pak se za to platí zbytečně daně….

 
 
rituál
2009-08-10 17:38:01

Děkuji za odpověd,a dá se udělat rituál abych potkala muže,spřízněnou duši?Děláte to také?Hanka

svitluny
2009-08-10 18:08:08

Ano zde mám jeden na svých stránkách:

http://www.svitluny.cz/partner-duse/

 
 
rituál
2009-08-09 20:58:02

Paní Jarmilko,jedna čarodějka mě dělala rituál na přítele v dubnu a zatím nefunguje,když jsem s ní o tom mluvila tak mi řekla právě i o čem zde píšete,že ta energie je tam ,ale může to začít působit až za čas,zrovna když už s tím třeba nebudu počítat,čas v tomto neexistuje.Hanka

svitluny
2009-08-10 13:27:40

No s těmi rituály je to tak – když jim dáte konkretní jméno a příjmení a pak se k ním navíc ještě upnete, tak se nemusejí plnit v době, kdy je nejvíce očekáváš, neb na co se člověk upíná, to ztrácí. Jako když se dělá rituál na muže bezejmenného, neb třeba zrovna tenhle muž, na který byl rituál dělaný má v osudu něco jiného a čarodějka jej tímto rituálem mění jinak, než je dáno osudem a to už se jedná o černou magii, kdy k Tobě někoho násilnou cestou připoutává a výsledky mohou být jiné, než očekáváš a přijít v době, když už by jsi mohla potkat toho, s kým máš svůj život sdílet, s kým, by jsi byla šťastná, ale touhle černou magií se vše pokazí….proto radím – ideální partner ano, partner duše ano, ale neudávat nikdy jméno konkrétního člověka, jen vlastnosti, které si přejeme, aby měl.

 
 
skamka
2009-06-04 13:52:18

Pěkný den,
potřebuji kontakt na „někoho“, kdo by mi pomohl pochopit význam konkrétních čísel v mém životě + jak postupovat, když mrtví se pořád nějakým způsobem „připomínají“ živým a z důvodu blížící se operace mám obavy, aby …
Děkuji.
Kamila

svitluny
2009-06-04 21:42:40

A proč mi nenapíšeš email, když se numerologii zabývám už 15 let, ne-li déle a mám k nim i tyhle stránky? *4*

 
Tom
2009-06-04 22:54:35

Celkem nechápu, proč se neobrátíš přímo na paní Kuskovou, ohledně té operace. Dokáže Ti vypočítat správný termín, aby ses vyhl komplikacím, jak jen to půjde. Také jsem se operace bál a dopadla dobře. Zkus ji kontaktovat a uvidíš. Sice nedělá diagnostiku, aby určovala nemoci, ale když k ní budeš otevřený a řekneš ji, čeho se operace týká, tak Ti poradí stejně, jak poradila i mě. Co mám dělat ve svém životě, aby se nemoc nevracela. Řídím se jejími radami a jsem spokojený.

 
 
Libuše
2008-12-05 11:52:41

Prosím mohl by mi někdo dát kontakt na fakt dobrou čarodějku?

svitluny
2008-12-08 11:37:09

K čemu kontakt na čarodějku – s čím potřebuješ pomoci a nebo na co bys ráda přes magii?

 
 
katka
2008-11-20 20:34:17

ví někdo kde je u troubsk-brno venkov blízko klub čarodějek a jak se tam dostst i kdiž jsem neskušena napiš mi to na e-mail

 
monika
2008-09-18 03:39:43

je tu někdo kdo by zjistil určité prokletí a jak dosáhnout jeho zrušení?

svitluny
2008-09-28 19:01:39

Máš pocit, že jsi prokletá?

 
 
Dana
2008-07-28 21:07:00

Muze mi nekdo napsat kontakt na nejakou carodejku dekuji Dana

svitluny
2008-08-11 10:02:43

A s čím potřebuješ pomoci?

 
 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon