Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Rituál na lásku

15. května 2008 Filed under: Rituály — admin @ 14:36:36

Blíží se Valentýn, měsíc nám dorůstá, vhodná doba pro čarování, i když já si myslím, že láska, osobní kouzlo a charisma jsou mocné nástroje k učarování v lásce, ale pokud to někomu nestačí a zdá se mu, že ho láska obchází, může vyzkoušet tento recept na své vlastní nebezpečí.

 • 1 lžíce okvětních listů růže
 • 1 lžíce kořenu kosatce
 • čtvrt lžičky skořice
 • čtvrt lžičky hřebíčku

Vše dobře rozmělnit a během toho myslet na osobu, kterou má ovlivnit a bude ho mít na těle. Prášek poté smísit se šálkem mastku a promíchat. Poté zapálit červenou svíci. Prášek zasvětíme patronovi, kterého uznáváme a požádáme ho aby nám přinesl prášek lásku. To opakujeme 9 dní přičemž každý den zapalujeme novou svíci. Nejlépe, když měsíc dorůstá, začít v novu a pokračovat těch 9 dnů.

Proč na vlastní nebezpečí?

Co když se kouzlo uspěchá a budete si myslet, že ten, na koho tohle kouzlo uplatníte je ta pravá láska, ale ve finále to bylo jen poblouznění, najednou pravá láska přijde sama, ale už nebude mít přijít kde, protože už budete obsazení tím, na koho jste rituál lásky uplatnili. Já osobně tyhle techniky nepoužívám a ani nedoporučuji, ale je na zvážení každého individuálně, zda ji bude či nebude chtít uplatnit. Protože připoutat si jiného člověka pomoci kouzel a rituálu se může i pro budoucnost vymstít a takové lásky se pak zbavovat, je velice obtížné.

Napsat komentář
 1. Je správné přitahovat lásku konkrétní osoby? Třeba s tou osobou nemáme být a tím, že jí k sobě magicky připoutáme, způsobíme utrpení čtyřem lidem… (1-Jí/Jemu, 2-sobě, 3+4-osobám, kteří s námi mají ve skutečnosti být)

  Zásadní otázkou je „Proč chci danou osobu k sobě magicky připoutat?!“

  Komentáře by tancik — 12. ledna 2016 @ 22:35:26

 2. Co Mám dělat s tím praškem to ho mám u té svíce rozptýlit nebo jak to funguje ?

  Komentáře by Adela — 4. ledna 2020 @ 23:36:22

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon