Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Léčivá síla drahých kamenů

16. května 2008 Filed under: Drahé kameny — admin @ 14:35:44

Přichází mi hodně dotazů ohledně léčivé síly kamenů, ano, kameny, polodrahokamy mají v sobě léčivou sílu, ale měl by jsme se s nimi naučit i zacházet, ať svou léčivou sílu mohou vydávat a tak vysílat své léčivé vibrace na člověka.

Napřed bych doporučila, jak si ten a ten kámen vybírat. U mnoha obchodníku se již setkáte a tak i v literatuře, že každý kámen má svá znamení a tak mohou své nabídky orientovat dle znamení, ale málokdo už má i napsáno, co který kámen či drahokam léčí. Ke koupi kamenu bych doporučila – buď vlastní instinkt a tak vybrat kámen ne, dle toho v jaké jsem znamení, ale kámen, který mi padne do oka a jako by za mnou i sám šel – nemusí se shodovat se znamením, ale když se pak kámen prozkoumá blíže, tak může být právě ten pravý ořechový pro to, co nám chybí, či nemoc, co nás trápí. Pokud kupujeme kameny pro přátelé, pak můžeme vycházet i ze znamení, ale také by je jistě potěšilo, kdyby jim pomohl třeba v nějaké složité situaci, ať už citové nebo zdravotní, proto je dobré o kamenech něco znát a nekupovat jen ten, co prodavač právě doporučí, ale ten co se nám líbí a tak podvědomě cítíme, že by se líbil i jako dárek pro osobu, které ho vybíráme. Kámen darovaný z lásky či přátelství, ať už je jakýkoliv tuhle kladnou vibraci také dokáže přenést.

Aby nám kámen správně fungoval, musíme se o něj starat. Kámen si při příchodu domů z obchodu očistíme – ať už pod tekoucí vodou z kohoutku, nebo jej ponoříme do slané vody a necháme tak očistit od vibrací, které mohl nachytat cestou od prodejce k nám a pro nás nemusejí být žádoucí, dále, dle druhá kamínku jej nabíjíme – velkou část kamenů na slunci s výjimkou růženínu, ten na slunci bledne a pak také doporučuji při úplňku, při měsíčku, dobré je také třeba položit na kmen či větev stromu, či do květináče na květiny, aby natáhl sílu. Kámen, který jsme si tak očistili, už by jsme neměli půjčovat dalším osobám, je dobré jej nosit při sobě a tak se s ním sžívat, aby vibrace byly propojeny. Pokud je majitel kamínku nemocný, je možné, že mu kamínek praskne, nebo zmatovatí, takový kamínek je vhodné zakopat do země, protože nám dal už veškerou svou energii a další již nemá – pak je dobré jej vrátit zemi a pořídit si nový. Kamínky se také mohou začít drolit, to také značí o tom, že ztrácejí sílu, proto radím, kupme si svůj kamínek, nosme jej a hlavně by jsme jej měli také obměňovat – nenosit jen jeden, ale střídat je a to i dle druhů. Kamínky se mohou také doplňovat, nemusím nosit jen jeden druh, ale na kombinovat je dle vlastností, které by nám mohli kamínky podpořit, či nemoci, u kterých by nám mohli pomoci. Kamínky se dají nosit ne jen na krku, či jako náramek, ale také se dají přikládat na postižená místa, či orgány, kterým mohou pomoci, či dodat energii, kterou mají nemoci oslabenou.

Vzorník kamenů

RSS feed | Trackback URI

134 komentářů v 68 vláknech. Vložit komentář

Stránky: « 7 6 5 4 3 [2] 1 » Show All

svitluny
2010-01-10 19:51:30

Pro všechny návštěvníky mých stránek – tahle stránka je věnována léčivé síle kamenů, polodrahokamů a drahokamů, takže diskuze na jiná témata budou již od téhle chvíle mazána – máte-li otázky ohledně daného tématu, piště. Ohledně náboženství – nejlépe si na tohle téma naleznout stránky tomuhle tématu věnovány. Léčivé kameny nemají se sektami nic společného.

Děkuji za pochopení a i nadále budu velmi ráda zodpovídat otázky ohledně kamínku, kterým je tenhle koutek na mém webu věnován. Stejně tak na otázky v dalších okruzích, které najdete na mé záložce. *4*

 
Hanka
2009-12-28 21:25:41

Nějak pozoruju, že si protiřečíš. Napřed, že jsou nám idealizace odebírány, teď, že idealizace neexistují – jak může být odebírano něco, co neexistuje? Když něco neexistuje, tak mi to žádný sebrat nemůže. Zdravý selský rozum..

Nebe i peklo existují. I očistec. Takže žádné převtělování nebude. Když člověk zemře, vidí jako ve filmu svůj uplynulý život tak, jak ho celou dobu viděl Bůh (viz kniha Život po životě od Moodyho nebo Rossové – oba popisovali svědectví lidí, co přežili klinickou smrt a vrátili se do tohoto života), a rozhoduje se buď pro Boha, nebo proti Němu. Pokud s Ním nechce být, volí věčné zavržení – peklo. Pokud s Ním být chce, tak obvykle jde do místa očišťování – očistce. Aby z nebe nedělal peklo, kdyby tam šel takový, jaký je.. Však víš, že i kameny se musí očišťovat. Co teprv lidi. I tělo se tady na zemi musí občas očistit, aby mohlo kůží dýchat a …

A jak bych poznala dobro, kdybych nezažívala zlo? Kdybych nikdy nepoznala dobro, ale jen zlo, možná bych to zlo považovala za jediné možné dobro, jako jsem dříve považovala za dobro mnohé z toho, o čem dnes vím, že je to hřích a tedy zlo. Pokud opravdu toužíš po poznání pravdy a chceš ji přijmout a změnit podle ní svůj život, pros Boha o to poznání. On je Pravda. Ale pokud je pro Tebe důležitější život v hříchu/hříších a měnit nic nechceš, tak těžko v tomto životě tu skutečnou pravdu poznáš – bylo by to zbytečné plýtvání milostmi. Pokud nechceš k Bohu přijít a uznat Ho za svého Otce, čeká Tě strašná věčnost.. Bude tam pláč a skřípění zubů.. :( Pokud budeš chtít k Němu přijít a uznat Ho za svého Otce, čeká Tě Jeho otevřená náruč. Záleží na Tobě, jak se rozhodneš. A to platí pro každého. Ne jenom pro Tebe.

Co se týče odpuštění, jistě víš, jak je někdy těžké, až lidsky nemožné. Sama o sobě píšeš, že neodpouštíš všem. Čili některým něco odpustit nechceš nebo nemůžeš? Když není v mých silách někomu něco odpustit, mohu prosit Boha, aby On ve mně odpustil tomu člověku, odevzdat Mu to všechno a teprve když mě On sám k tomu uschopní, můžu odpustit.

Život bez sexu není jako ryba bez vody. Je to jen tak, že když je člověk otrokem sexu, je pro něj sex a nečistota (všechny možné nemravnosti) tím nejhlavnějšim v životě, jako každá jiná droga. A jak víš, každá závislost na droze končí smrtí. Člověk potřebuje víc a víc, až k šílenství, až k zlaté dávce, kterou už tělo nevydrží. Se sexem je to podobně. Zkusila jsem to. A jsem vděčná Bohu, že mě z toho osvobodil.

Bůh si nikdy nepřál zlo. Stvořil všechno dobré. Čti Bibli – třeba ekumenický překlad – nejprve Nový Zákon. Pokud seženeš Nový Zákon v překladu Petrů, ještě lépe – jsou tam i vysvětlivky. Tam se dozvíš víc…

svitluny
2010-01-10 19:11:44

Ad idealizace – existují, pokud jsem napsala, že ne (chyybička se vloudila), tak beru zpět, ale to, že jsou nám odebírány na tom si trvám.

Co se týká nesmrtelnosti – to i Mudy popisuje, že existuje – že duše nesmrtelná je a proto inkarnace, tuhle knihu jsem četla také, takže možná by ji chtělo si ji znovu přečíst – včetně Foučkové :-). A to, že se Ti během umírání promítá Tvůj život – ano promítá, ale ten, co jsi právě ukončila, aby se vyhodnotilo, kam duše postoupila. Mudy ani Foučková nepíšou, že smrt je definitivní ukončení nesmrtelnosti duše, ale pouze smrtelného těla, ve kterém duše přežívá. Takže tady mateš Ty.

A teď pár slov k Tvému Bohu – neříkám, že Bůh neexistuje, ale když pro nás má jen dobro, jak píšeš – proč dovolil upálit tolik lidí v koncentračních táborech? Proč dovoluje znásilnění, vraždy, tunelování peněz, bídu a hladomory? A mimo jiné – když máme kostely, jako stánek boží, proč v něm za staletích uhořelo tolik věřících? Chceš hovořit o Bohu – tak si hovoř, ale proč v rámci víry bylo napácháno největší zlo, co země zemi stojí? Proč se snaží lidé pod záštitou Boha znásilňovat vědomí jiných lidí, aby přijali jen jeho pravdu a jiná náboženství zatracovali? A co je boží pravda? To, co se vtlouká v kostelech, nebo mé svědomí, že to, co činím, snažím se činit v souladu se svou duší, která je součásti Boha, ale toho Boha, který je takový, jakého jsem popisovala níže – přesně takovým, jakým ho popisuje i pan N. D. Walsch ve svých třech základních knihách s názvem Hovory s Bohem – nemám ráda kostely, ale to, co napsal tenhle autor se přímo shodovalo s mým vnitřním cítěním, jen jsem ve slovech našla to, co věděla má duše od chvíle, kdy začala chápat a vidět – ne náboženství, ne sekty, ne vymývání mozku, ale víra v sebe a v to, co dělám s upřímností, to je to, co je správné a kdyby neměl by sex součástí života, tak by jsme vymřeli, nemyslíš ? A neřekla bych, že je to hřích se s někým milovat, ale když nemáme koho, tak je lepší psát a hlásat že je nejlepší život bez sexu…..A když je Bůh takový, jak ho vnímáš Ty, proč máš nemocnou rodinu? Proč na ní zasílá nemoci, takového kalibru, jak je zde popisuješ a ptáš se na ně?

 
Ozzro
2010-01-10 19:30:45

Hanko, podívej se. Já jsem čaroděj stejně jako Svitluny. Nezlob se, ale tvé poučování o Bohu není na místě, protože my nemáme Boha, ale boha či bohy. Je v tom značný rozdíl, protože naši bohové mohou mýt jakoukoliv formu. Mohou to být bytosti, může to být mé vlastní já a nebo jen energie. Naše učení rovněž nezná slovo hřích a proto nehřešíme. Rovněž pojem dobro a zlo je výsadou křesťanské ideologie, ale ne našeho učení. Naše učení říká, že dobro nemůže bez zla existovat, protože svět je založen na dualitě a především naše učení nerozeznává pojem dobro a zlo, rozeznává jen kladnou a zápornou stránku věci. Hranice mezi dobrem a zlem neexistuje, protože oba faktory se prolínají. Proto já (nevím jak Svitluny) nemohu tvého Boha přijmout už ze základního prinipu a to toho, že Tvůj Bůh potlačit a likvidoval naše učení a jeho služebníci se nebáli porušit jedno z přikázání a to „nezabiješ.“ Ty žádáš o radu čarodějku, tak ti musím s politováním říct, že HŘEŠÍŠ a to tím největším způsobem. Musíš si tedy uvědomit co píšeš a nezobrazovat do toho náboženství. Pokud Svitluny nepřijme Tvého Boha nebude trpět ani nepůjde do pekla a rovněž jí nečekají nekonečná muka…

 
Pavla
2010-01-11 16:39:12

Hanko, jak tady čtu všechny příspěvky, co jste zde napsala, tak je mi z vás špatně. Svitluny mě promine, že se do toho zde ještě vkládám, ale nedá mi to. Proč byl z vaší strany takový zájem o kameny a jejich léčebné schopnosti, když jste je na konec zatratila, že mohou být očarované a zlé? Proč vyhrožuje svitluny pekelným zatracením, když vám zde velice slušně vyjádřila svůj názor v téhle oblasti? Nebojíte se pekla sama, neb i v bibli v Novém zákoně je psáno. Nesuď a nebudeš souzen a vy soudíte a odsuzujete a to všechny, kdo se dle vás nestanou fanatiky, neb to co zde jste vyplodila o ničem jiném, než fanatismu a sektářství nevypovídá.

Já oproti vám na tyhle stránky moc ráda chodím a svitluny si za její dobročinnou práci na těchto stránkách velice vážím. Když si projdete celý tenhle web, tak sama uvidíte, kolika lidem zodpovězením otázek i výkladem snů zde pomohla a pomáhá. A nemyslím si, že její cesta vede k zatracení, horší je to z cestou vaši, ale to už nechám na posouzení toho nejvyššího.

Na závěr bych se chtěla zeptat.

Prosím, Svitluno mohla by jste mě poradit kamínek ohledně sebedůvěry a co by mi dodal síly, abych se nebála se prosadit?

Děkuji.

Ozzro
2010-01-12 23:31:03

Já osobně bych doporučil Onyx. Je sice ošklivý, ale má obrovskou moc co se týká osobních úspěchů. Ovšem pozor – je to jediný kámen, který nelze darovat, protože darovaný přináší smůlu. (Svitluny jistě promine, že jsem poskytl radu, ač mi to zde nepřísluší).

svitluny
2010-01-13 03:04:22

Klidně můžeš poradit a to ne jen ty, ale i ostatní návštěvníci těchto stránek, pokud se budou chtít zapojit do diskuzí o kamínkách a jejich vlastnostech. *4*

(Comments won't nest below this level)
 
 
svitluny
2010-01-13 03:19:15

Na sebedůvěru, což by mohlo být i na potlačení trémy modrý chalcedon – ten otvírá 5 komunikační čakru, také léčí i štítnou žlázu, dále ametyst, sněhovločkový obsidián, či růžový opál. A na seberealizaci je dobré i tygří oko to je i kámen přinášející peníze a pomáhá při astmatech, lapis lazuri zase pomáhá naleznout sebeúctu.

Takže je na Tobě, který kamínek si vybereš a nebo jak já vždy říkám – který si vybere Tebe. Ve finále to může být i křišťál, který je polodrahokamenem univerzálním a nebo také zirkony, které se doporučují nosit právě v lednu.

 
 
dotaz
2011-11-06 12:48:47

Pokusil jsem se malinko reagovat na tvé plamenné výlevy. Dokonce jsem našel i několik rozumných reakcí. Ale nedá mi to. Ještě poznámka. To co píšeš odpovídá snad jen tomu jak jezuité upálili kde koho za odlišné myšlení a církev ne aby sklopila uši, když se zjistilo, že se mýlí, ne naopak, toho co to organizoval (kardinál Belarmin), sice v tichosti ale přece blahořečila, snad jako výsměch dnešku. Každá víra je odrazem doby a okolí v němž vzniká. Oháníš se tím, že peklo existuje. Víš alespoň kde a od koho ho křesťané koupili.
Naše země není středem vesmíru, a jako jedno z nejnepatrnějších těles se sotva hodí za jeviště „božské komedie“, jak nám ji předvádí křesťanská víra. Člověk je pouze příliš domýšlivý tvor. Učení, že bůh, tvůrce všehomíra, stal se bídným člověkem, vstal z mrtvých atd, je výplodem horkokrevné orientální fantazie.
A nebe? To katolické je, ale pouze pro ty, kteří jej potřebují – slibujíce jej druhým měli sami nebe již na zemi, anebo zaspali zaspali vývoj lidstva o několik set let.

 
 
Hanka
2009-12-21 01:12:05

Jinak přeju všem zde pěkné prožití vánočních svátků a vše dobré v novém roce. *4*

 
Hanka
2009-11-29 23:45:18

Taky jsem dneska slyšela, že ty léčivé kameny jsou většinou očarované. To bych nechtěla. To pak škodí. Víte o tom něco? A na tu mozkovou paralýzu a sníženou funkci štítné žlázy – co byste poradila? Nebo už nic?… A které kameny na sluníčku blednou? Děkuji. Hanka

svitluny
2009-11-30 01:02:54

A proto si tady děláš sbírku na kterou nemoc který kámen působí? Očarovat je někdo může – třeba léčitel, či někdo, kdo Ti jej osobně dá, ale pochybuji, že by nad nimi čaroval prodejce, co je prodává ve velkém, ale tak to může být s každým dárečkem či amuletem, který dostáváš, takže pokud se bojíš očarování, tak žádné dárky od nikoho nepřijímej a máš pokoj – očarovat Tě může i někdo na dálku, ať už v kladu, nebo záporu – magie je silná a čeho se bojíš, to přitahuješ, jako magnet o očistě kamenů jsem zde již psala, tak si ji najdi, pročti a zařiď se dle ni… *4*

Hanka
2009-12-07 19:05:45

Už to mám zkopírované. Díky. Bojím se dost věcí. Ale taky se modlím. Jinak bych ze všeho musela už dávno zešílet. Takže doufám, že to, čeho se bojím, tak moc nepřitahuji. Všechno je v Božích rukou. A ty kameny a jejich působení taky ponechávám na Něm. Až mi přijdou, tak je radši pro jistotu po normálním omytí přežehnám a pokropím svěcenou vodou s modlitbou, aby je Bůh očistil ode všech případných očarování a všeho zla. Čarování je vždycky v záporu. Nikdy v kladu. Ať se to nazývá černá nebo bílá magie. Vždy je to se satanem. Jen modlitba to neguje. Mám pravdu? *4*

svitluny
2009-12-08 00:51:29

Nemáš, neb toho, čeho se bojíš – právě přitahuješ jako magnet na svou rodinu i sebe, modlitba je účinná, ale idealizace jsou nám odebíraný, takže ani modlitba nezachrání vše. Něco je dáno osudem, jsou to zkoušky, kterými si všichni procházíme, ať už se modlíme k Bohu, andělům, či Satanu. Nic není bílé, nic není černé a nic se nedá škatulkovat a věř, že to, co sama odsuzuješ, tak si k sobě táhneš sílou přímo magickou…a naopak, co si idealizuješ, to je Ti odebíráno.

(Comments won't nest below this level)
Hanka
2009-12-21 01:10:25

Něco pozoruju. Ale nerozumím tomu. Můžeš mi to vysvětlit? Proč a jak jsou nám ty „idealizace“ odebíraný a zlo nás pronásleduje silou přímo magickou?

 
 
svitluny
2009-12-21 02:53:01

Vždy Tě bude pronásledovat to, čeho se bojíš, nebo žijeme v období, kdy se máme naučit pochopit, odpouštět, přestat se bát a přestat odsuzovat. Idealizace je něco, co si stavíš na tak vysoký post, že se tam nemůže udržet – idealizace je vlastně ve finále také špatně – děláš něco na úkor ostatního a tím pádem přijde trest, že je Ti to odebráno, protože máš v životě udržovat rovnováhu a to jak mezi duchovnem, tak mezi materialnem. Máme se naučit nechat věci plynout a neulpívat na nich a idealizace je právě to ulpívání..

(Comments won't nest below this level)
Hanka
2009-12-23 19:04:05

Potřebovala bych to vysvětlit trochu po lopatě a konkrétně. Podle mě je ideálem Boží Království, tedy místo a prostředí, kde je jen Dobro a žádné zlo. Kde lidi neubližují, neokrádají, nehulí, nepouštějí randály, nehřeší nemravně, nevraždí žádným způsobem ani tělo ani duši ani ducha. Kde vládne láska (pozor, bez sexu), přijímání druhého, porozumění, pokoj, klid, bezpečí. Člověk tam může být úplně klidný a nemusí se ničeho zlého bát. Jestliže jsem dřív něco takového zakusila, je logické, že po tom toužím napořád a všude, kde jsem. A když narážím na zlo v různých jeho projevech, tak je nemůžu přijímat jako nějaké dobro, když vím, že to je zlo.

 
svitluny
2009-12-24 17:30:07

A o tom to je – takové místo neexistuje a proto neexistují ani ráj – je to pouhá idealizace – jak bys poznala dobro, kdybys nezažívala zlo? Jak bys poznala lásku a dokázala si ji vážit, kdybys nepoznala opak a život bez sexu je jako ryba bez vody….do tohohle, co tady popisuješ bych nešla, ani omylem. Mám ráda život a to jak z jeho zápory, tak i z jeho sklady a na světě rovnováha musí existovat, musí existovat protiklady proto musí být na jedné straně zlo a na druhé straně dobro, aby jsem si dobra mohli vážit a o tom život je a tak si to přál i Bůh a proto hovoříme o nebi i pekle, ale zapomínáme, že peklo posmrtné neexistuje, stejně, jako nebe. Neb peklo si děláme sami tady na zemí, ale zase na druhou stranu – jakmile zemřeš, tak se Tvá duše dostane do stejného prostředí, v jakém ukončovala svůj život a na jaký žebříček postoupila, takže i tak se může hodnotit posmrtný život – duše vraha mezi svými a duše pastora také tam, kam dospěl za své životní dráhy, co jeho duše naučila, ale to neznamená, že i když je pastorem, tak nemůže stagnovat, pokud odsuzuje, moralizuje a nedokáže odpustit.

 
 
dotaz
2011-11-01 20:28:11

Drahá Hanko,
neznám Tvůj věk ani životní zkušenosti, máš ale mnoho dotazů a zatím si na ně nechceš z nějakého důvodu odpovědět. Spoléháš na naučenou, nebo vžitou berličku. Asi si mnoho věcí příliš idealizuješ. Nejsem věřící, ale tu knihu knih znám velmi dobře, asi právě proto. Ale bůh prý pomáhá tomu kdo si pomůže sám. Doporučuji pro objasnění otázek království božích a spol. přečíst útlé svazky pana Th. Dr. a RNDr F. Schacherla – Schacherlovy přednášky a Patnáct let v klášteře.
Jinak mě od víry Bible odradila – kabalistikou, kterou běžný čtenář nezná a ani nevnímá – např.: 666 je číslo ďábla. Není, je to ve staré hebrejštině NR (Nero). A mnoha dalšími nepřesnostmi. Zejména tím, že se neshodne ani na otci Josefa. Dále – Ježíš (Jozue) Nazaretský (Nazorejský) se narodil čtyři roky po tom co zemřel Herodes – neviňátka vraždil z jiných důvodů. Sčítání bylo dokonce o sedm let jindy. Bůh řekl budiž světlo a žárovku vymyslel až čtvrtý den. atd.
Jinak Vám přeji vše nejlepší.

(Comments won't nest below this level)
 
 
 
 
Hanka
2009-11-24 01:00:18

Děkuju moc za všechny odpovědi.

Na mozkovou paralýzu pomáhá nějaký kámen či kameny?
Děkuji. Hanka

 
Hanka
2009-11-23 18:41:17

A ještě – které kameny pomáhají na zlepšení snížené funkce štítné žlázy,
zda při těch více zdravotních problémech je možno nosit u sebe více těch kamenů,
jak je doma skladovat, zda mohou být u sebe
a v případě nošení jak je možno je upravit, aby to nebránilo jejich léčivému působení (drátky, nitě, silon, jiná hmota – jaká…)
Děkuji moc za všechny odpovědi. Hanka

 
Hanka
2009-11-17 22:59:10

A ještě – které kameny pomáhají na úporný záchvatovitý kašel, průjem z antibiotik aj. léků, natíkání dolní poloviny nohou a svalové křeče v lýtkách… Děkuji.

svitluny
2009-11-20 02:00:34

Proti kašli je dobrý zlatý topaz, akvamarin, bílý korál, jantar, tygří oko

Křeče – záhněda, byčí oko, sluneční kámen, čaroid, lapis lazuri, rubín, malachit, měď a křišťál,

Průjem z léku bych brala jako alergie, takže byh na něj upozornila svého ošetřujícího lékaře, aby léky přeordinoval tak, aby neškodily. Každopádně po dobrání antibiotik zakoupit vždy laktobacilus na úpravu střevní flory.

Hanka
2009-11-22 23:21:00

Díky moc!! Jen je problém s těmi doktory.. :( Jednoho bratra (přes 70 let), který měl taky průjmy po těch antibiotikách, krmili těmi antibiotiky strašně dlouho, roky. Když musel na operaci srdce, začali s prášky, nasadili antibiotika a vůbec nedbali, když jim říkal, že má po nich průjmy. Prý musí teď léčit něco jiného (těmi antibiotiky). A když už byl úplně vyčerpaný a nebyl schopen sám doma už nic, dovezli ho do LDN a tam v tom „léčení“ pokračovali tak, že během 2 měsíců zemřel – vyhladověním, žízní, zimou. Když měl průjmy a zvracel, nedali mu jíst, a když už neměli nic na převlíkání jeho a postele, nechali ho v mokru u otevřeného okna… A házeli tam s nimi jako s pytlem brambor nebo čeho… :(((

 
 
 
Hanka
2009-11-17 02:58:22

Prosím, které kameny pomáhají na zúžené a ucpané cévy (mám já), které na vysoký tlak (jiný člen rodiny), co může pomoci na fibrózu (tatínek)? Děkuji.

svitluny
2009-11-20 01:54:06

Na zužené a ucpané cévy bych poradila čaj s kopřiv, z kamenů safír, citrín, růženín, ametyst a jadeit.
Vysoký krevní tlak – safír, zlatý topas, kunzit, modrý chalcedon, labradolit, sodalit, lapis lazuri, a po mentální stránce – uspořádat si v životě oblast vztahovou.
A co se týká fibrozy – záleží jaký orgán napadla.

Hanka
2009-11-22 22:59:48

fibroza napadla plíce. Je to neléčitelné (lékařsky), mají jen léky na zpomalování průběhu a více to zatěžuje srdce, takže ten člověk může pak zemřít na srdce dřív, než na tu fibrozu. Díky!!

svitluny
2009-11-23 14:54:28

Tady bych doporučila křišťál, tygří oko, kameny zelené a růžové barvy. Počítejte s tím, že je však budete často muset vyměňovat, neb nemocný si z nich vezme energii a kameny budou rychle praskat a prasklý kámen už neléčí, ten už své léčebnou sílu odevzdal, je mu nutno poděkovat, vrátit jej zemi a zakoupit kámen nový.

(Comments won't nest below this level)
Hanka
2009-11-24 01:08:37

Děkuji moc. Ale když jsou ty kameny tak drahé a já mám jen nízký ID, z něhož platím všechno (i bydlení – ostatní členové rodiny bydlí každý jinde), tak jak často se budou muset měnit? A ty prasklé – nestačí je očistit pod tekoucí vodou nebo ve slané vodě a nechat nabít na sluníčku? (s měsíčkem si nejsem jistá – naproti máme další vysoký baráky…). Zakopávat je do země je, myslím, škoda.. I kdybych ty zbytky těch kamenů měla použít do nějaké mozaiky, stálo by to za to, ne? Hanka

 
 
svitluny
2009-11-25 01:41:49

Kameny se točí od 30 Kč výše – takže je kapsa unese, nemusíš mít kompletní sbírku, stačí si vybrat ten, který se bude nejvíce líbit. *1*

(Comments won't nest below this level)
Hanka
2009-11-25 03:52:24

Díky. Akorát nevím, kde je tady v Brně shánět. Koukala jsem se ve městě, poradili mi prodejnu u Staré radnice, ale tam je nahuleno, nemůžu tam dýchat, je mi tam blbě a těm kamenům asi taky… Tak musím na Aukro a tam se to prodraží…

 
 
 
 
 
DĚTI
2009-11-11 14:03:21

Dobrý den, chtěla bych koupit kámen pro syna, který má živé sny, křičí ze spaní a je neklidný, je mu 7, jaký mám vybrat a kam ho umístit?Díky VK

svitluny
2009-11-20 01:55:27

Proti strachu bych zde doporučila křišťál, rutilový křišťál, čaroid, jadeit, citrín, večer před spaním klidový režim, přečíst pohádku a žádné PC hry, neb pak se mu mohou promítat do snů, také se kouknout do pokojíku, zda se tam nevrhají stíny a snažit se je odstranit, koupit si solnou lampu – prodávají se i elektrické a tu mu nechat přes noc svítit, tím by se mohl zbavit nočních můr.

 
 
Týna
2009-11-09 21:12:39

Dobrý večer, moc bych potřebovala poradit nějaký kámen, co by pomohl taťkovi změnit jeho velice negativní myšlení. Pořád na něco nadává, všechno vidí hned bledě,podniká a myslím, že kvůli tomu se mu i nedaří, protože hned řekne, že to stejně nevyjde a je prostě velký pesimista. Chtěla bych mu moc pomoci změnit jeho myšlení v pozitivní.Moc Vás prosím, poraďte co pro taťku. *1* Děkuju Týnka

svitluny
2009-11-10 15:38:33

Kameny proti pesimismu jsou – kameny žluté barvy, aby mu trochu rozsvítily život. Jinak jsou to i kameny safír, amfibol, bornit, heřmanovská koule, ortoklas, titanit, ulexit, vesuivan – tyhle kameny jsou však pro mne zcela neznámé, tak nevím, zda je koupíš. Na úspěch se doporučuje malachit na peníze tygří oko a tyhle kameny seženeš určitě. Na vzteklost a agresi jsou dobré kameny zelené barvy a to olivín, zelený kalcit, chryzokol a malachit.

 
 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon