Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Partner duše

16. května 2008 Filed under: Vztahy — admin @ 14:18:19

partner duše

Každý si přeje potkat v životě partnera se kterým si rozumí a mají se rádi. Přichází mi dotazy, jak takového partnera potkat, kde ho hledat a proč se seznámení nedaří. Příčin je mnoho, může to být tak velká touha po partnerovi, že začne působit negativně a partner uteče, mohou to být velké idealizace, které se nám pak rozplynou, může to být hektickou dobou a nedostatkem času a tak si říkám, proč si takového partnera nepřivolat, požádat nevědomí, osud, universum, anděly, prostě vyšší síly ať nám takového partnera pošlou, vždyť přání a myšlenky se zhmotňují, takže tady jedna rada, jak získat svého partnera či partnerku duše.

Nejlepší den na toto čarování je pátek, ten je pod vlivem Venuše a ta je planetou lásky, také je vhodné, aby byl měsíc ve fázi dorůstající.

Takže je fajn se osprchovat, ať ze sebe smyjete veškeré emoce a balasty, co za celý týden se na Vás nalepily, pak se zklidnit, zapálit růžovou, zelenou či červenou svíci, vzít si do ruky papír či pergamen, tužku, uvolnit se a začít psát, jakého partnera si představujete. Pisatel musí být u toho pozorný, přemýšlet, neměl by nic uspěchat, jen tak meditovat, jaké by měl mít partner vlastnosti, jak by měl vypadat i vizuálně, aby byl přitažlivý, nezapomenout ohraničit věkovou hranici a také určit pohlaví, doporučuji si vše promyslet, v klidu, nespěchat a nezapomenout, že krása vnější je pomíjivá, ale vnitřní zůstává, takže promyslet i ty vlastnosti, aby jste si s partnerem rozuměli a to ne jen po stránce sexuální, ale také intelektuální, fyzické, měli podobné zájmy i koníčky, podobné náhledy na život, domácnost, výchovu dětí, atd. prostě člověka, se kterým by jste si mohli rozumět i po několika desítkách let.

Jakmile budete s tímto seznamem hotovi, udělejte z něj ruličku, převažte červenou či růžovou stuhou a uložte jej na místo, vám milé a nebo jej noste u sebe.

Poděkujte za vyslyšení Vašeho přání a odevzdejte jej pomyslně univerzu, někdo andělům, osudu, záleží na tom, v koho věříte. Čas od času si to přečtěte a uvidíte, že partnera či partnerku podobných vlastností potkáte.

Ale samozřejmě, že to neznamená, poslal jsem si přání na vysněného partnera či partnerku, tak mi zítra zaklepe u dveří. O tom to není – dál musíte chodit do společnosti, nebát se navazování vztahů, dívat se kolem sebe a partner se objeví, někomu dříve, někomu později.

Napsat komentář
  1. Článek přesně vystihl strukturu toho Jak si máme správně přát. Doporučuji také přečíst knihu Jak si správně přát.

    Komentáře by REBELKAAAAAA — 8. července 2010 @ 22:54:23

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon