Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Partner duše

16. května 2008 Filed under: Vztahy — admin @ 14:18:19

partner duše

Každý si přeje potkat v životě partnera se kterým si rozumí a mají se rádi. Přichází mi dotazy, jak takového partnera potkat, kde ho hledat a proč se seznámení nedaří. Příčin je mnoho, může to být tak velká touha po partnerovi, že začne působit negativně a partner uteče, mohou to být velké idealizace, které se nám pak rozplynou, může to být hektickou dobou a nedostatkem času a tak si říkám, proč si takového partnera nepřivolat, požádat nevědomí, osud, universum, anděly, prostě vyšší síly ať nám takového partnera pošlou, vždyť přání a myšlenky se zhmotňují, takže tady jedna rada, jak získat svého partnera či partnerku duše.

Nejlepší den na toto čarování je pátek, ten je pod vlivem Venuše a ta je planetou lásky, také je vhodné, aby byl měsíc ve fázi dorůstající.

Takže je fajn se osprchovat, ať ze sebe smyjete veškeré emoce a balasty, co za celý týden se na Vás nalepily, pak se zklidnit, zapálit růžovou, zelenou či červenou svíci, vzít si do ruky papír či pergamen, tužku, uvolnit se a začít psát, jakého partnera si představujete. Pisatel musí být u toho pozorný, přemýšlet, neměl by nic uspěchat, jen tak meditovat, jaké by měl mít partner vlastnosti, jak by měl vypadat i vizuálně, aby byl přitažlivý, nezapomenout ohraničit věkovou hranici a také určit pohlaví, doporučuji si vše promyslet, v klidu, nespěchat a nezapomenout, že krása vnější je pomíjivá, ale vnitřní zůstává, takže promyslet i ty vlastnosti, aby jste si s partnerem rozuměli a to ne jen po stránce sexuální, ale také intelektuální, fyzické, měli podobné zájmy i koníčky, podobné náhledy na život, domácnost, výchovu dětí, atd. prostě člověka, se kterým by jste si mohli rozumět i po několika desítkách let.

Jakmile budete s tímto seznamem hotovi, udělejte z něj ruličku, převažte červenou či růžovou stuhou a uložte jej na místo, vám milé a nebo jej noste u sebe.

Poděkujte za vyslyšení Vašeho přání a odevzdejte jej pomyslně univerzu, někdo andělům, osudu, záleží na tom, v koho věříte. Čas od času si to přečtěte a uvidíte, že partnera či partnerku podobných vlastností potkáte.

Ale samozřejmě, že to neznamená, poslal jsem si přání na vysněného partnera či partnerku, tak mi zítra zaklepe u dveří. O tom to není – dál musíte chodit do společnosti, nebát se navazování vztahů, dívat se kolem sebe a partner se objeví, někomu dříve, někomu později.

RSS feed | Trackback URI

1 Komentář v 1 vláknu. Vložit komentář

REBELKAAAAAA
2010-07-08 22:54:23

Článek přesně vystihl strukturu toho Jak si máme správně přát. Doporučuji také přečíst knihu Jak si správně přát.

 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon