Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Rituál na lásku

16. května 2008 Filed under: Vztahy — admin @ 14:15:40

Blíží se Valentýn, měsíc nám dorůstá, vhodná doba pro čarování, i když já si myslím, že láska, osobní kouzlo a charisma jsou mocné nástroje k učarování v lásce, ale pokud to někomu nestačí a zdá se mu, že ho láska obchází, může vyzkoušet tento recept na své vlastní nebezpečí.

  • 1 lžíce okvětních listů růže
  • 1 lžíce kořenu kosatce
  • čtvrt lžičky skořice
  • čtvrt lžičky hřebíčku

Vše dobře rozmělnit a během toho myslet na osobu, kterou má ovlivnit a bude ho mít na těle. Prášek poté smísit se šálkem mastku a promíchat. Poté zapálit červenou svíci. Prášek zasvětíme patronovi, kterého uznáváme a požádáme ho aby nám přinesl prášek lásku. To opakujeme 9 dní přičemž každý den zapalujeme novou svíci. Nejlépe, když měsíc dorůstá, začít v novu a pokračovat těch 9 dnů.

Proč na vlastní nebezpečí?

Co když se kouzlo uspěchá a budete si myslet, že ten, na koho tohle kouzlo uplatníte je ta pravá láska, ale ve finále to bylo jen poblouznění, najednou pravá láska přijde sama, ale už nebude mít přijít kde, protože už budete obsazení tím, na koho jste rituál lásky uplatnili. Já osobně tyhle techniky nepoužívám a ani nedoporučuji, ale je na zvážení každého individuálně, zda ji bude či nebude chtít uplatnit. Protože připoutat si jiného člověka pomoci kouzel a rituálu se může i pro budoucnost vymstít a takové lásky se pak zbavovat, je velice obtížné.

RSS feed | Trackback URI

5 komentářů v 2 vláknech. Vložit komentář

REBELKAAAAAA
2010-07-08 22:51:46

Nechci se do toho příliš montovat, ale ty kouzla jsou na nic. Za prvé už jsem něco takového zkoušela a výsledek žádný a za druhé akorát mi to přivolalo smůlu. Takže opravdu bych se do toho nepouštěla tohle už je černá magie a vždycky se vám to může 3x ve zlém vrátit.

svitluny
2010-07-11 17:26:25

Proto to mám na osobním zvážení každého, neb lásku si k sobě násilím přivolávat není dobré, láska má plynout a buď je, nebo není a pak přichází láska nová.

REBELKAAAAAA
2010-09-07 16:38:04

Ano na lásku se nemá spěchat, láska přijde sama a pozvolna. A i když by se to „kouzlo“ povedlo tak stejně ten pocit, že jste ji přivolali a nepřišla sama, no na moje svědomí, že jsem někoho ovlivnila je to moc. Stejně ovlivňovat něčí svobodnou vůli mi nepřijde zrovna dobrý nápad. A pravdu je to na vlastní nebezpečí. *11* *1*

REBELKAAAAAA
2010-09-07 16:38:37

* opravdu

(Comments won't nest below this level)
 
 
 
 
ahoj
2008-11-11 14:41:13
 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon