Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Sny

16. května 2008 Filed under: Sny — admin @ 14:21:08

Skoro většině z nás se zdají sny. Někdo je hodí za hlavu, někdo se nad nimi zamyslí, někdo hledá symboly ve starých snářích. Já se naučila dívat na sen jako celek a hodně mě to otevřelo oči. Sny se zdávají v průběhu celé noci, ale z večera a během noci to může být odraz celodenního dění, či toho, co jsme shlédli těsně před spaním v TV či kině a nebo také sny těžké od přeplněného žaludku. Tyto sny bych ponechala stranou.

Daleko důležitější sen – nebo sny jsou ty, které se nám zdají těsně před ranním vstáváním. Takže bych řekla v ranních hodinách – asi hodinu před zazvoněním budíku. V tuto dobu už je žaludek prázdný, mysl natolik uklidněná, že může začít aktivně pracovat podvědomí a my mu můžeme klást otázky a ono nám je během snu zodpoví. Může si při tom pomáhat různou symbolikou – buď nám ukáže přímo děj, nebo pomoci archetypu zvířat či věcí, ale pokud se naučíme tyto sny vnímat a brát si z nich ponaučení je možnost, že si tímto hodně můžeme pomoci a to hlavně v otázkách, kdy jsme nerozhodní, nebo když něco potřebujeme vyřešit.

Abychom si sen zapamatovali je vhodné si uvědomit a to se dá také nacvičit, abychom při probouzení a otvírání očí se nedívali do okna, ale do zdi. Pokud se podíváme do okna, sen nám uteče, pokud na druhou stranu, tak sen zůstane. Dobré je mít u sebe tužku a papír a sny si zapisovat. Nemusíme si zapamatovat ty nejmenší detaily, protože to, co z toho snu má k nám promlouvat, to si zapamatujeme.Třeba nám sen nedá smysl okamžitě, může nám ukázat příští období, ale pokud si jej zapíšeme a pak třeba za půlroku si uvědomíme – ano, tohle se mi zdálo ve snu, ale já to tehdy nepochopila, dneska mi to už smysl dává. Proto je dobré mít na sny sešit a psát si datum, kdy se nám sen zdál.

Jakmile se naučíme naslouchat svým snům, tak si můžeme ušetřit mnoho časů děláním zbytečných chyb, dokážeme se vyhnout stresovým situacím a ušetříme čas zbytečným blouděním a mnohdy i peněz i zdraví. Protože pokud se tyto sny zdají není to jen tak a naše podvědomí chce s námi komunikovat o tom jak nám pomoci.

Napsat komentář
 1. Dobrý den,
  zdálo se mi, že na mě a mojí rodinu útočí had. Snažili jsme se ho zabít, ale nepodařilo se nám to. Nevíte co by to mohlo znamenat? Děkuji za výklad.

  Komentáře by Martina — 11. června 2008 @ 10:08:23

 2. Dobrý den.Je to tak půl roku,co se mi zdálo,že je můj přítel zaživa pohřbíván.Prostředí
  STAROVĚK,dlouhá řada hrobů v těsné blízkosti.Pohřbívali více lidí,ale příteli jsem nemohla pomoci.Sen byl velice živý,probudil mě kolem třetí ráno.DĚKUJI

  Komentáře by Lenka — 14. července 2008 @ 13:38:25

 3. Sny se píšou do snového fóra – cestu k němu najdeš na boční liště. *1*
  A jinak kde má přítel pocit, že se za živa pohřbívá? Kde setrvává i když už by měl odejít?

  Komentáře by svitluny — 11. srpna 2008 @ 09:59:30

 4. Had značí sexualitu, hadí síla je síla sexuální, základní čakry a jinak stejně, jako pro Lenku – na výklady snů je založeno snové fórum.

  Komentáře by svitluny — 18. srpna 2008 @ 12:31:18

 5. Dobrý den,jedu s přítelem autem,on řídí.Jedeme s kopce a potkáme kolegyně.Přítel nezastaví.Já se zlobím,tak se otočí a jede zpět.Ale pro kolegyně už přijel někdo jiný.Děkuji za výklad.

  Komentáře by Ladislava — 2. září 2008 @ 16:38:38

 6. Zdálo se mi jak sbírám velké bílé houby. A v druhém snu jsem viděla krysu.Děkuji

  Komentáře by Věra Vejrážková — 8. září 2008 @ 13:02:04

 7. zdával se mi jednu dobu hodně sen,že pádávám ze stále těch samych schodů,ale nikdy jsem nedopadla.

  Komentáře by monika — 18. září 2008 @ 03:46:17

 8. ve snech jsem vídala po jednotlivých snech pohřby takřka celé rodiny můžete mi osvětlit význam?děkuji

  Komentáře by monika — 18. září 2008 @ 03:50:39

 9. SNOVÉ FÓRUM na boční liště je určeno k výkladům snů

  Komentáře by svitluny — 28. září 2008 @ 19:02:49

 10. SNOVÉ FÓRUM na boční liště je určeno k výkladům snů

  Komentáře by svitluny — 28. září 2008 @ 19:04:00

 11. SNOVÉ FÓRUM na boční liště je určeno k výkladům snů..

  Komentáře by svitluny — 28. září 2008 @ 19:04:55

 12. Napiš si do SNOVÉHO FÓRA cestu k němu najdeš na boční liště

  Komentáře by svitluny — 28. září 2008 @ 19:05:56

 13. Dobrý den, náhodně jsem narazila na Vaše stránky ohledně výkladu snů. Poslední dobou stále častěji se mi zdává, že vyhrávám ve Sportce velkou sumu peněz. Hrozím se toho, co to může znamenat. A ještě jedna věc. Od doby, co dělám v jednom nejmenovaném HM, se mi zdává o mrtvém manželovi mojí sestřenice, kde nyní HM stojí , se před 5lety zabil, když bývalou firmu likvidoval. Přijde za mnou, usmívá se, povídáme si-nevím o čem, ale pořád nechápu , proč za mnou do snu najednou chodí. Díky Míša

  Komentáře by Míša — 27. října 2008 @ 17:26:16

 14. Dobrý den, ráda by se zeptala na výklad snu kolegyně z práce. Zfdálo se jí, že byla v práci, v kanceláři u stolu a seděla na židli. pak přiběhl potjkan, kterého chtěla zabít nejdříve pantoflí, ale to se jí nevedlo. Posléze vzala sekyrku a zabila ho.
  Děkuji za odpověď.

  Komentáře by Jana — 31. října 2008 @ 11:34:54

 15. dobrý den ráda bych se zeptala co znamená tenhle sen ? zdál se mi už několikrát ale pokaždé se v něm něco změní. Zdá se mi o ledním medvědovi, který nejprve zabil na jedno ze svých dvou mlaďat a potom se snaží zabít i mě. V tom snu jsem se snažila i se svým bratrem a otcem schovat za ostnatý plot, který byl pod elektrickým proudem. Nakonec nikoho znás nezabije. děkuji za odpověď

  Komentáře by Ivana — 16. listopadu 2008 @ 09:45:58

 16. Dobrý den chtěla bych se zeptat co znamená tento sen:pokádala jsem se s kamarádkou a 2 měsíce sme spolu nemluvily.Během tzěchto měsícu se mi zdálo že se spolu bavíme nebo usmiřujeme.Potom co jsem se s ní usmířila jsem jí to řekla a jí to tak mi řekla že se jí to také zdálo.Nevíte co to znamená.Děkujiu za odpověd *4*

  Komentáře by Petra Vlachová — 13. prosince 2008 @ 20:49:01

 17. Ahojky můžete mi prosím říct co znemená tento sen: šla jsem s neznámou holkou a mim idolem po cestě v lese…já se s tou holkou držela za ruce a mého idola jsme si skoro vůbec nevšímaly…pak jsme vyšly na louku a tam byla zřícenina ta holka nšco řekla a já odpověděla že bych radši slyšela idolův (Tomášovo) hlas…za chvíli jsme šly do nějakýho domu moc se mi tam ale nechtělo…pak tam proběhl nějakej chlap a zavřel nás tam holka hledala klíč a já si povídala s idolem…klíč našla ..otevřely jsme dveře a na schodech nás pozoroval ten chlap…pak jsem se vzbudila

  Komentáře by Láska — 25. ledna 2009 @ 15:45:07

 18. http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  ZDE SE PÍŠOU SNY

  ZDE JE VYKLÁDÁM

  http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  Komentáře by svitluny — 25. ledna 2009 @ 20:30:52

 19. http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  CHCEŠ ZNÁT VÝKLAD SNU?

  http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  Komentáře by svitluny — 25. ledna 2009 @ 20:31:22

 20. http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  Komentáře by svitluny — 25. ledna 2009 @ 20:31:46

 21. http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  TADY JE MÍSTO NA VYKLADY

  Komentáře by svitluny — 25. ledna 2009 @ 20:33:04

 22. ZDE SE VYKLÁDAJI SNY:

  http://forum.svitluny.cz/forum/online-vyklad-snu

  Komentáře by svitluny — 25. ledna 2009 @ 20:33:33

 23. Slyšela jsem mluvit svou kolegyni, nemyslím si, že by mezi námi byl problém, na druhou stranu si ani nejsme nijak zvlášť blízké. Vyjadřovala se o mém nadřízeném, se kterým mám milostný poměr. Řekla cosi ve smyslu, že se dostala k mailu, kde se ON vyjadřoval o mně svému spolumajiteli z firmy a to dost nelichotivě. Následně jsem slyšela JEHO hlas, můj nadřízený říkal kolegovi, že si tu sice pěknou, ale blbou holku s dokonalými mírami, tu hloupou husu může klidně nechat pro sebe. Ze strany dotyčného spolumajitele jsem cítila určitý zájem. Zajímá mě význam tohoto snu. Děkuji předem.

  Komentáře by Irena - pomluva — 20. dubna 2009 @ 10:17:56

 24. Ještě chci doplnit, že dotyčná kolegyně se následně rozplakala, když jsem na ni uhodila, že rozšiřuje pomluvy.

  Komentáře by Irena - pomluva — 20. dubna 2009 @ 10:24:17

 25. Dobrý večer.Mám neustále před sebou sen,který se mi zdál na ránku.Tak poprosím o výklad.Předem děkuji.Zdálo se mi že jsem v přírodě,vypadalo to jako nějaký zarostlý rybník s takovými ostrůvky,kde jsem zahlédla v rákosí mládě divoké kočky nebo rysa.měla jsem ohromnou radost,poněvadž zvířata velmi miluji a byla jsem z toho nadšená.Ale najednou se objevila matka mláděte najednou nějak vyletěla do oblak a stalo se z ní velmi ošklivé zvíře s dlouhými drápy které na mne útočí.Měla jsem příšerný strach,že se neubráním až jsem se trošku procitla,ale za chvilinku se mi zdálo o býválé manželce mého přítele s kterým žiju dva roky,že se snaží znovu získat svého bývalého muže zpět.Byla jsem proto pořád ve střehu a ve snu jsem viděla že si spolu povídají.Nechápala jsem to prože jí nemůže ani vidět.Myslím si že je to všechno spojeno s tím,že se á jeho dcera vdávat,a jeho bývalá žena na svatbu není pozvaná a nemá tam být.poněvadž přítel řekl,že pokud bude na svatbě ona,že tam nepujde.atd. *21*

  Komentáře by výklad snu — 20. května 2009 @ 02:42:28

 26. Na výklady snů mám na svých stránkách vytvořený zvláštní blok nazývající se Snové fórum, tak ho přepiš tam a bude vyložen.

  Jeho odkaz najdeš na levé liště nad anketou – stačí kliknout a budeš tam :-)

  Komentáře by svitluny — 20. května 2009 @ 11:23:33

 27. myslíte si, že sny jsou odraz naší fantazie? Jednu do bu jsme Vám sem psala do výkladu snů a téměř vždy se Vaše odpovědi na moje sny vyplnily. Jednou mi moje kamarádka řekla, že je to blbost, že to mám akorát utkvělé a schválně to sama dělám na principuVaší odpovědi … je zde možné určité ovlivnění?

  Děkuji za opdověď
  Jolana

  Komentáře by Je to odraz naší mysli? — 27. srpna 2009 @ 10:13:53

 28. Sny nehovoří o fantazii, ale ve snové podobě právě podvědomí dokáže poradit, vyřešit, varovat nebo ukázat, jak se věci budou vyvíjet, jak se k ním můžeš postavit a tím, že jsi sny začala poslouchat, začaly radit, což myslím je velice pozitivní přínos snů a sama můžeš posoudit, zda Ti výklady seděly, nebo ne, když jsme je vykládala nezávisle na tom, abych Tě osobně znala, či prožívala Tvé problémy?

  Do budoucna poslouchej svou intuici a to, co Ti pomáhá a ne kamarádky, které tomu nerozumí, snům nevěří a tak sama přichází o možnost komunikace a rad svého podvědomí.

  Komentáře by svitluny — 27. srpna 2009 @ 14:14:47

 29. Dobrý den, byla jsem na Vaší přednášce v Příboře…tímto chci moc poděkovat, za tu váhu, jakou přednáška měla. Ale noc na to se mi zdál podivný sen. Ve skutečnosti jsme se rozešli s přítelem…v rámci ztahu se nám také nic moc nedařilo, jak s prací, tak vše kolem.Ten sen byl o mém bývalém příteli, který se mnou chtěl běžet po schodech, kolem byl panelák a schody dolů, najednou, jak jsme běželi, schody skončily a můj přítel skočil a začal se vznášet, já se zarazila, co mám dělat, podívala jsem se v pravo, kde za oknem toho dlouhého paneláku byl za oknem škaredý čert(kozel) nevím,přesně, který začal kroutit hlavou. Tam neeee. Sen skončil, ale byl jako živý. Moc Vám děkuji za vyjasnění, pokud by Vám vyšla chvilka

  Komentáře by sen — 3. prosince 2009 @ 10:17:34

 30. Jsem ráda, že přednáška zaujala a líbila se :-), pochvala vždy potěší.

  Odpověď na svůj sen najdeš ve Snovém fóru.

  Komentáře by svitluny — 3. prosince 2009 @ 11:49:09

 31. Dobrý den,
  Chtěla jsem se zeptat na význam mého opakovaného snu. Opakovaně se mi totiž zdá, že čekám dítě. Pokaždé se odehrává jiný děj, ale podstata zůstává stejná. Napříkla. V prvním snu se bříško objevilo, na letním táboře, na kterém mi bylo 13 a byla jsem tam s ním až do dospělosti. V druhém snu jsem si zpočátku myslela, že jsem jen přibrala do chvíle než dítě v břichu, udělalo promáčklinu. V dalším zas utíkám ze země a vykrádám obchod, opět jako těhotná.
  Dnes se mi sen zdál zase. Byla jsem těhotná, nejspíš jen krátce, jelikož jsem měla bříško velmi malé. Jeli jsme někam autobusem, byli tam nějací, lidé, bavila jsem se s nimi, asi známí. Břicho mě bolelo a já se bála, bála jsem se o dítě. Zastavili jsme a já šla s některými z nich na procházku sedli jsme si na kopci na lavičku a povídali….poté jsem se probudila.
  Tehle snů se děsím, v létě slavím teprve 14 narozeniny a sny se mi už zdají téměr půl roku….Předem děkuju

  Komentáře by Sen — 5. dubna 2010 @ 12:58:19

 32. krásný den přeji,mivala sem dost casto sny ktere neco mi v životě předurčily,po narozeni syna už nemívám,nedavno sem ve snu videla tri pytle testovin,tak bych chtela vedet co to znamena,a po urcitych intervalech vidim ve snu zive letet letadlo a pak jak pada k zemi a bouchne,moc dekuji za vyklad,

  Komentáře by ivca — 12. srpna 2010 @ 08:54:15

 33. Sny vykládám na SNOVÉM FÓRU – ne zde.

  Stačí si ho rozkliknout, je tam spousta snů.

  Komentáře by svitluny — 12. srpna 2010 @ 15:26:00

 34. Na sny mám otevřeno už mnoho let SNOVÉ FÓRUM – takže tam psát sny.

  Ne zde,

  děkuji za pochopení.

  Komentáře by svitluny — 12. srpna 2010 @ 15:27:12

 35. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat nechápu jeden sen co se mi zdál dnes (21.12.2012). Zdálo se mi, že sem navštívila babičku ve svém starém bytě ve Stříbře. přišla jsem do obývacího pokoje kde byli všichni a povídali si krom dědečka který se tvářil smutně, jen seděl a koukal (dnes už je po smrti) když sem ho viděla měla sem hroznou radost že ho vidím objala sem ho a dala mu pusu. v tom sem jsem se otočila a vidím jak Teta a sestřenka brečí. Přišla jsem k ní a ona mi povídá že 24 na Kateřinu se stane něco hrozného ( opravdu v té chvíli netuším kdy má Kateřina svátek, ani v rodině žádnou nemáme) v tu chvíli sem dostala také strach. Objala sem jí a obě jsme šli do koupelny vyčistit si zuby. Najednou z ničeho nic sem se podívala do kuchyně a stála tam stín osoby, byla to žena. když sem se podívala po chvilce znova už tam nebyla.Toto se opakovalo pokaždé když sem se jen podívala do kuchyně. Měla sem hrozný strach až sem se z toho probudila.

  Dodatek: Ráno mi to nedalo a musela sem se jít podívat do kalendáře kdy má svátek Kateřina zjistila jsme, že 25.11. což mě velice překvapilo.

  Předem děkuji Fialová

  Komentáře by Záhadné datum — 21. února 2012 @ 20:03:44

 36. Ahojky SvitLuny. Chtel bych se zeptat. Zdal se mi sen(nepamatuji se kdo byl krome mne ucastnikem) kazdopadne si pamatiji dej. A take si pamatuji,ze ve snu jsem se citil prijemne-blazene a po probuzeni byl pocit naprosto stejny – blazeny,pohodovy,prijemny. Nejde o vyklad snu, ale o ten pocit – ma to nejaky vliv, ma to vyznam? Dekuji Petr.

  Komentáře by Pocit ze snu a po probuzeni — 7. března 2013 @ 18:59:06

 37. Samozřejmě, že to vliv má, že i v reále si můžeš navodit stejný pocit, jako ve snu a po probuzení, může se týkat i se spojením osob, o kterých se Ti ve snu zdálo, jen je propojit s realitou. *1*

  Komentáře by svitluny — 11. března 2013 @ 12:29:56

 38. Zdravím Vás,já věřím,že mé sny mi něco přinášejí,jelikož po určitých snech(jako když vidím třeba pavouky)se něco přihodí,nedávno jsem viděla ve snu živě datum a den,byla to neděle 26tého,tak zda to může něco znamenat?
  Děkuji moc za odpověd

  Komentáře by Iva — 25. října 2013 @ 19:39:49

 39. Dobrý den,
  dost často se mi zdává o jednom muži… příliš ho neznám, poznali jsme se na základní škole a proběhla „dětská“ láska, ale již ho příliš nevídám, jen nejspíš zůstala nějaká přitažlivost. To proto se mi neustále promítá do snu? Dost často se dokonce milujeme a jsem hrozně šťastná…
  Také se mi často zdává o hádkách, a dost často v nich figuruje otec. Máme hezký vztah, ale je pravda, že je to cholerik, a když jsem bydlela ještě s rodiči, dost často jsem měla strach, co se stane, když vybouchne. Teď se vůbec nehádáme, přesto se mi ve snech objevuje jako hrubián a cholerik… co to znamená?
  Mimo to se mi nedávno zdálo o vypadávání zubů, co to znamená? Nevypadly všechny, jen jeden v zadu (netekla ani krev) a poté jeden ve předu, ale jelikož mi bylo trapně, tak jsem ho nasadila zpět :D
  Pořád se mi něco zdá, někdy si to ani nepamatuji… předem děkuji za výklady :)

  Komentáře by Bára — 7. prosince 2014 @ 16:38:37

 40. Dobry den,
  dnes v noci se mi zdal skaredy sen, byl to sen, ve kterem mi červy lezly z leve ruky a leve casti bricha na prave strane jsem nemela nic.
  Jak vylizaly silene do bolelo a pote jsem se probudila, byl to skaredy sen, ze ktereho mam neskutecnou hruzu, ze se mi bude zdat znovu, protoze to bylo vazne nechutne.
  Muzete mi prosim odpovedet, co to muze byt?

  Dekuji Vam, E.M. Benesova

  Komentáře by Eva Magdalena — 2. ledna 2016 @ 10:01:46

 41. Dobrý den.Chci se zeptat co znamena když se bůh a ďábel baví jak se rozhodne do 5 let jestli pujdu do pekla nebo do nebe.Bylo to na jaře 2017.

  Komentáře by Petr olahov — 15. srpna 2017 @ 23:24:19

 42. Že je to na Tobě a Tvém chování, na kterou stranu se přikloníš.

  Komentáře by svitluny — 23. února 2018 @ 18:30:36

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon