Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Sny

16. května 2008 Filed under: Sny — admin @ 14:21:08

Skoro většině z nás se zdají sny. Někdo je hodí za hlavu, někdo se nad nimi zamyslí, někdo hledá symboly ve starých snářích. Já se naučila dívat na sen jako celek a hodně mě to otevřelo oči. Sny se zdávají v průběhu celé noci, ale z večera a během noci to může být odraz celodenního dění, či toho, co jsme shlédli těsně před spaním v TV či kině a nebo také sny těžké od přeplněného žaludku. Tyto sny bych ponechala stranou.

Daleko důležitější sen – nebo sny jsou ty, které se nám zdají těsně před ranním vstáváním. Takže bych řekla v ranních hodinách – asi hodinu před zazvoněním budíku. V tuto dobu už je žaludek prázdný, mysl natolik uklidněná, že může začít aktivně pracovat podvědomí a my mu můžeme klást otázky a ono nám je během snu zodpoví. Může si při tom pomáhat různou symbolikou – buď nám ukáže přímo děj, nebo pomoci archetypu zvířat či věcí, ale pokud se naučíme tyto sny vnímat a brát si z nich ponaučení je možnost, že si tímto hodně můžeme pomoci a to hlavně v otázkách, kdy jsme nerozhodní, nebo když něco potřebujeme vyřešit.

Abychom si sen zapamatovali je vhodné si uvědomit a to se dá také nacvičit, abychom při probouzení a otvírání očí se nedívali do okna, ale do zdi. Pokud se podíváme do okna, sen nám uteče, pokud na druhou stranu, tak sen zůstane. Dobré je mít u sebe tužku a papír a sny si zapisovat. Nemusíme si zapamatovat ty nejmenší detaily, protože to, co z toho snu má k nám promlouvat, to si zapamatujeme.Třeba nám sen nedá smysl okamžitě, může nám ukázat příští období, ale pokud si jej zapíšeme a pak třeba za půlroku si uvědomíme – ano, tohle se mi zdálo ve snu, ale já to tehdy nepochopila, dneska mi to už smysl dává. Proto je dobré mít na sny sešit a psát si datum, kdy se nám sen zdál.

Jakmile se naučíme naslouchat svým snům, tak si můžeme ušetřit mnoho časů děláním zbytečných chyb, dokážeme se vyhnout stresovým situacím a ušetříme čas zbytečným blouděním a mnohdy i peněz i zdraví. Protože pokud se tyto sny zdají není to jen tak a naše podvědomí chce s námi komunikovat o tom jak nám pomoci.

RSS feed | Trackback URI

42 komentářů v 24 vláknech. Vložit komentář

Stránky: [3] 2 1 » Show All

svitluny
2018-02-23 18:30:36

Že je to na Tobě a Tvém chování, na kterou stranu se přikloníš.

 
Petr olahov
2017-08-15 23:24:19

Dobrý den.Chci se zeptat co znamena když se bůh a ďábel baví jak se rozhodne do 5 let jestli pujdu do pekla nebo do nebe.Bylo to na jaře 2017.

 
Eva Magdalena
2016-01-02 10:01:46

Dobry den,
dnes v noci se mi zdal skaredy sen, byl to sen, ve kterem mi červy lezly z leve ruky a leve casti bricha na prave strane jsem nemela nic.
Jak vylizaly silene do bolelo a pote jsem se probudila, byl to skaredy sen, ze ktereho mam neskutecnou hruzu, ze se mi bude zdat znovu, protoze to bylo vazne nechutne.
Muzete mi prosim odpovedet, co to muze byt?

Dekuji Vam, E.M. Benesova

 
Bára
2014-12-07 16:38:37

Dobrý den,
dost často se mi zdává o jednom muži… příliš ho neznám, poznali jsme se na základní škole a proběhla „dětská“ láska, ale již ho příliš nevídám, jen nejspíš zůstala nějaká přitažlivost. To proto se mi neustále promítá do snu? Dost často se dokonce milujeme a jsem hrozně šťastná…
Také se mi často zdává o hádkách, a dost často v nich figuruje otec. Máme hezký vztah, ale je pravda, že je to cholerik, a když jsem bydlela ještě s rodiči, dost často jsem měla strach, co se stane, když vybouchne. Teď se vůbec nehádáme, přesto se mi ve snech objevuje jako hrubián a cholerik… co to znamená?
Mimo to se mi nedávno zdálo o vypadávání zubů, co to znamená? Nevypadly všechny, jen jeden v zadu (netekla ani krev) a poté jeden ve předu, ale jelikož mi bylo trapně, tak jsem ho nasadila zpět :D
Pořád se mi něco zdá, někdy si to ani nepamatuji… předem děkuji za výklady :)

 
Iva
2013-10-25 19:39:49

Zdravím Vás,já věřím,že mé sny mi něco přinášejí,jelikož po určitých snech(jako když vidím třeba pavouky)se něco přihodí,nedávno jsem viděla ve snu živě datum a den,byla to neděle 26tého,tak zda to může něco znamenat?
Děkuji moc za odpověd

 
Pocit ze snu a po probuzeni
2013-03-07 18:59:06

Ahojky SvitLuny. Chtel bych se zeptat. Zdal se mi sen(nepamatuji se kdo byl krome mne ucastnikem) kazdopadne si pamatiji dej. A take si pamatuji,ze ve snu jsem se citil prijemne-blazene a po probuzeni byl pocit naprosto stejny – blazeny,pohodovy,prijemny. Nejde o vyklad snu, ale o ten pocit – ma to nejaky vliv, ma to vyznam? Dekuji Petr.

svitluny
2013-03-11 12:29:56

Samozřejmě, že to vliv má, že i v reále si můžeš navodit stejný pocit, jako ve snu a po probuzení, může se týkat i se spojením osob, o kterých se Ti ve snu zdálo, jen je propojit s realitou. *1*

 
 
Záhadné datum
2012-02-21 20:03:44

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat nechápu jeden sen co se mi zdál dnes (21.12.2012). Zdálo se mi, že sem navštívila babičku ve svém starém bytě ve Stříbře. přišla jsem do obývacího pokoje kde byli všichni a povídali si krom dědečka který se tvářil smutně, jen seděl a koukal (dnes už je po smrti) když sem ho viděla měla sem hroznou radost že ho vidím objala sem ho a dala mu pusu. v tom sem jsem se otočila a vidím jak Teta a sestřenka brečí. Přišla jsem k ní a ona mi povídá že 24 na Kateřinu se stane něco hrozného ( opravdu v té chvíli netuším kdy má Kateřina svátek, ani v rodině žádnou nemáme) v tu chvíli sem dostala také strach. Objala sem jí a obě jsme šli do koupelny vyčistit si zuby. Najednou z ničeho nic sem se podívala do kuchyně a stála tam stín osoby, byla to žena. když sem se podívala po chvilce znova už tam nebyla.Toto se opakovalo pokaždé když sem se jen podívala do kuchyně. Měla sem hrozný strach až sem se z toho probudila.

Dodatek: Ráno mi to nedalo a musela sem se jít podívat do kalendáře kdy má svátek Kateřina zjistila jsme, že 25.11. což mě velice překvapilo.

Předem děkuji Fialová

 
ivca
2010-08-12 08:54:15

krásný den přeji,mivala sem dost casto sny ktere neco mi v životě předurčily,po narozeni syna už nemívám,nedavno sem ve snu videla tri pytle testovin,tak bych chtela vedet co to znamena,a po urcitych intervalech vidim ve snu zive letet letadlo a pak jak pada k zemi a bouchne,moc dekuji za vyklad,

svitluny
2010-08-12 15:26:00

Sny vykládám na SNOVÉM FÓRU – ne zde.

Stačí si ho rozkliknout, je tam spousta snů.

 
 
Sen
2010-04-05 12:58:19

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat na význam mého opakovaného snu. Opakovaně se mi totiž zdá, že čekám dítě. Pokaždé se odehrává jiný děj, ale podstata zůstává stejná. Napříkla. V prvním snu se bříško objevilo, na letním táboře, na kterém mi bylo 13 a byla jsem tam s ním až do dospělosti. V druhém snu jsem si zpočátku myslela, že jsem jen přibrala do chvíle než dítě v břichu, udělalo promáčklinu. V dalším zas utíkám ze země a vykrádám obchod, opět jako těhotná.
Dnes se mi sen zdál zase. Byla jsem těhotná, nejspíš jen krátce, jelikož jsem měla bříško velmi malé. Jeli jsme někam autobusem, byli tam nějací, lidé, bavila jsem se s nimi, asi známí. Břicho mě bolelo a já se bála, bála jsem se o dítě. Zastavili jsme a já šla s některými z nich na procházku sedli jsme si na kopci na lavičku a povídali….poté jsem se probudila.
Tehle snů se děsím, v létě slavím teprve 14 narozeniny a sny se mi už zdají téměr půl roku….Předem děkuju

svitluny
2010-08-12 15:27:12

Na sny mám otevřeno už mnoho let SNOVÉ FÓRUM – takže tam psát sny.

Ne zde,

děkuji za pochopení.

 
 
sen
2009-12-03 10:17:34

Dobrý den, byla jsem na Vaší přednášce v Příboře…tímto chci moc poděkovat, za tu váhu, jakou přednáška měla. Ale noc na to se mi zdál podivný sen. Ve skutečnosti jsme se rozešli s přítelem…v rámci ztahu se nám také nic moc nedařilo, jak s prací, tak vše kolem.Ten sen byl o mém bývalém příteli, který se mnou chtěl běžet po schodech, kolem byl panelák a schody dolů, najednou, jak jsme běželi, schody skončily a můj přítel skočil a začal se vznášet, já se zarazila, co mám dělat, podívala jsem se v pravo, kde za oknem toho dlouhého paneláku byl za oknem škaredý čert(kozel) nevím,přesně, který začal kroutit hlavou. Tam neeee. Sen skončil, ale byl jako živý. Moc Vám děkuji za vyjasnění, pokud by Vám vyšla chvilka

svitluny
2009-12-03 11:49:09

Jsem ráda, že přednáška zaujala a líbila se :-), pochvala vždy potěší.

Odpověď na svůj sen najdeš ve Snovém fóru.

 
 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon