Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Otázky ohledně tarotu

16. listopadu 2008 Filed under: Tarot — svitluny @ 22:40:06

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K TAROTU:
Když několikrát po sobě vyložíme karty ke stejnému tématu, přijdou pak vždy ty stejné karty?

Na stejnou otázku se nemáme ptát vícekrát po sobě a také to odmítám dělat. Může se stát, že se  po čase opět vrátím s klientem ke stejné otázce, ale pokud se nic nezměnilo, tak se situace s kartami opakuje.
Jsou klienti, co obcházejí různé kartáře a pokud jsou to kvalitní kartáři, tak i odpovědi jsou shodne, jen to každý kartář může říci svými slovy, ale ve výsledku by se to mělo shodovat. Pak zde mohou být i doplňující výklady.  Zda jsou tyto výklady přesto schopné vypovídat, závisí na tom, z jakého důvodu jsme znovu vykládali. Pokud by někdo tím chtěl jen dokázat domnělou nesmyslnost vykládání karet, jsou tyto dodatečné výklady bezvýznamné. Tak jak to platí s intuicí – první výklad je správný, druhý už může být podbarven chtíčem či rozumem.

Ke kartám se má přistupovat s úctou, jako k někomu, kdo je ochoten nám radit a proto jej brát vážně a ne, když se nám zrovna první odpověď nelíbí, tak čekat, až padne taková, se kterou se chceme ztotožnit, to
prostě nejde. Jde-li však o to,  při úspěšném výkladu vyjasnit jednu nebo více otázek, ukazuje se neustále, že další výklady staví na předcházejících výkladech aniž by si odporovaly. A také odpovídají na každý dotaz tak, jak odpovídat mají. Osobně tarot používám k hledání odpovědi na otázky, na starosti, či problémy, co klienty trápí, v tomhle dokážou poradit velice dobře.

Jak je spolehlivá věštba z karet?

Tak jako rada starého a moudrého člověka. Proto bychom měli výpověď karet brát vážně a vzít si jejich doporučení k srdci. Protože však ve světě není možno najít absolutní pravdu, není to samozřejmě ani v tarotu. Karty odkazují na zkušenosti, které učiníme. V tomto ohledu je jejich výpověď velmi spolehlivá. Ale jak člověk reaguje na tyto zkušenosti a jaké události z toho pro něj plynou, to se nedá s určitostí předem říct.  Dokážou poradit, ale je na každém, jak si radu z karet vezme k srdci a co s ní učiní.


Co se od karet nemůžeme dozvědět?

Karty mohou nějakou tématiku znázornit jen obrazně, ale nemohou jmenovat jména ani místa, právě tak ne ani telefonní čísla, data, hodiny a podobně. Nevykládám s nimi také na stanovování medicínské diagnózy. Tohle přenechávám lékařům. Především však nemohou dopovídat jen „ano“ nebo „ne.“

Napsat komentář
 1. Dobrý den, občas si vykládám tarotové karty. Dokážu si zatím vyložit jen krátkou budoucnost – až tři měsíce dopředu. Ale splní se to… Je možné, že se mi to časem zlepší, nebo budu jen takto „zamrzlá“ na krátké období? Jak jste začínala vy? Děkuji za odpověď.

  Komentáře by Alena Novotná — 3. ledna 2009 @ 03:39:03

 2. Já jsem začínala otázkou na tři karty a co se týká budoucnosti, tak se to bude časem zlepšovat a možná by to chtělo si dát časový horizont do jaké vzdálenosti chcete vyložit, i když si myslím, že stejně je nejdůležitější menší časový úsek, než delší. Já nejraději používám tarot, co by rádce na otázky, než k věštění budoucnosti. Tarot je sám o sobě rádcem a když se jej naučíte používat tímto způsobem, tak uvidíte, jakých výsledků se v něm dá dokázat, chce to jen praxi, cit a hlavně jej brát vážně.

  Komentáře by svitluny — 3. ledna 2009 @ 21:34:38

 3. Záleží na pojetí. Všeobecně nejen taroty, tak ale i runy, kyvadlo nebo křištálová koule Vám odpoví v horizontu právě oněch tří měsíců. Pak také záleží na tom, zda při vyslovení dané otázky dáte také věšteckému nástroji na vědomí časové rozpětí. To se liší různě. Ve výkladu můžete rovněž užít rozvrstvení budoucnosti na blízkou, vzdálenější a vdálenou nebo na blízkou a vzdálenou budoucnost. V takovém případě blízká budoucnost bude oním horizontem 3 měsíců a vzdálená bude označovat časový horizont půl roku.

  Komentáře by Ozzro Blacknail — 4. ledna 2009 @ 18:10:12

 4. dobrý den mohly byste mi poradit s výkladem rohrig tarotu?? děkuji za odpověd

  Komentáře by poradte — 7. června 2009 @ 14:46:52

 5. Základy výklady tarotu jsou všude stejné. Takže ty se musíš naučit. Tento tarot má navíc i runové symboly, takže možná by to chtělo i vědomosti ohledně run. Ale výsledky, až se naučíš základní symboliku velké a malé arkány by měly být podobné, jako s jinými tarotovými sadami. Jen tenhle je oděn hodně do moderního hávu – myšleno vyobrazení karet.

  Komentáře by svitluny — 11. června 2009 @ 10:41:56

 6. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli se věštba Tarotu dá zkazit třeba úmělím snažením se něco urychlit, nebo změnit, nebo co se má podle tarotu stát se stane? Děkuji

  Komentáře by Petr — 29. prosince 2009 @ 09:41:45

 7. Záleží na tom, jak kdo tarot používá. Já jej používám na otázky a na řešení problémů – karty ukazují možnosti a šance, ale záleží na tom, komu jsou určeny, zda je využije a nebo svou šanci, či příležitost využije, nebo promarní. Také mohou ukázat na šance ve vztahových situacích, jak jsou si jednotliví partneři naklonění, ale zda toho využijí je už jen na nich. Také na šance při volbě míst, někdy varují před ztrátou místa a pak je na tom, komu jsou určeny, jak se k tomu postaví. Mohou ukázat na pracovní příležitost, ale to, že tady je, neznamená, že k tazateli padne doma na gauči – i zde musí dotazovaný projevit aktivitu aby ta příležitost přišla, nebo ji mine a při dalším výkladu už tam nebude. Protože svou šanci promarnil.

  Komentáře by svitluny — 30. prosince 2009 @ 02:20:23

 8. Taky si občas vykládám Tarotové karty. Někdy se mi moc nedaří pochopit, co mně chtějí vlastně říci, protože se vedle sebe postaví z tažených tří – jedna pozitivní a druhá negativní. Pak nevím, jak to vlastně bude. Takové to štěstí v neštěstí?
  Zřejmě to chce ještě více je studovat. Se kterou knihou jste začínala a podle které se učila výkladu?

  S touto Vaší větou nemůžu s Vámi souhlasit(odpověď panu Petrovi): Mohou ukázat na pracovní příležitost, ale to, že tady je, neznamená, že k tazateli padne doma na gauči – i zde musí dotazovaný projevit aktivitu, aby ta příležitost přišla, nebo ji mine a při dalším výkladu už tam nebude. Protože svou šanci promarnil.

  Dnes se práce hledá i doma na gauči. Zaměstnavatelé volbu předají personální agentuře a vy máte možnost jen přes počítač. Takže buď tam ta šance nalezení existuje i doma z gauče, anebo neexistuje.
  Vaše věta sice vyhání lidi do ulic, ale to neznamená, že tam práci najdu. Dnes už neplatí, že
  Honza za pecí nebo na gauči nic nedělá. Doba je jiná.
  Děkuji. Zdraví. Hana

  Komentáře by Hana — 16. listopadu 2010 @ 20:37:08

 9. Tarotové karty chtějí cvik, kus intuice, schopnost kombinovat a hlavně naučit se v nich číst. Žádná karta není ani zcela pozitivní, ani zcela negativní, každá má svůj význam a svá poselství a to nám jejich kombinace odkrývají. Takže chce to více otvírat vlastní intuici, čas a hodně praxe s kartami a neptat se na jednu otázku desetkrát za sebou.

  A pokud si myslíte, že když karty řeknou, že tady čeká práce, tak že přijde bez Vaši aktivity – jak jsem psala panu Petrovi – tak se mýlíte – to, co popisujete, že práci hledá pomoci agentur – ano to už je vynaložena aktivita, stejně, jako vyhledávání na internetu, ale to je stejně myšleno, jako to, že ji bude hledat aktivně a že pro její nalezení vynaloží svou aktivitu – ať už cestou internetu, inzerátu, či agentur – i když z vlastní zkušenosti s pracovními agenturami – neřekla bych, že vždy dokážou prací naleznout – spíše jde o náhodu, než o jistotu.

  Komentáře by svitluny — 19. listopadu 2010 @ 03:09:06

 10. Dobrý večer, dnes je hledání zaměstnání horký problém a bude ještě větší. Moje zkušenost je taková, že když agentura zveřejní volné místo, tak vím, že nějaké volné existuje. Když se vydám po zaměstnavatelích osobně, tak na mě hledí, jestli jsem se nezbláznila, vždyť budou snižovat o 10%!
  Opět dnešní zážitek a není mě z toho nejlépe. Mohla bych Vás poprosit, jestli byste nenahlédla do karet, jestli existujc nějaká cesta pro mne k nalezení zaměstnání?
  Děkuji. Zdraví. Hana

  Komentáře by Hana — 23. listopadu 2010 @ 00:56:27

 11. Ano – agentura zveřejní, ale koukněte se do statistik, kolik se objeví zájemců o tohle místo….takže ne, že by agentura Vám to místo našla a vy si počkala jen na tom gauči, až Vám dorazí email, že ho máte v kapse, že….neříkám chodit od podniku k podniku, ale třeba číst a odpovídat na inzeráty a hledat ne jen přes agentury, ale i přes takové, co si firmy samy vyvěsí. Znám spoustu firem, které si raději dělají samy výběrová řízení, než platit těžké finance agenturám, ale samozřejmě, jsou i takové, co si agentury zaplatí, ale těch je v porovnání s těmi druhými podstatně méně a když už si ji zaplatí, tak chtějí opravdu odborníky.

  Co se týká výkladu karet – klidně Vám karty vyložím, stačí se u mne objednat – telefonicky, přes ICQ či SKYPE.

  Komentáře by svitluny — 26. listopadu 2010 @ 13:43:55

 12. Ještě pro upřesnění – mé stránky jsou věnovány věštění, ezoterice, ne problematice zaměstnanosti a co kolem toho souvisí – k tomu si najděte stránky o personalistice – ne o věštění. Karty radí, dávají šance a je na každém, komu poradí, zda tu šanci uchopí a radami se chce řídit, nebo ne. O tomhle jsou tarotové karty – jsou rádci, ne diktátoři.

  Komentáře by svitluny — 26. listopadu 2010 @ 14:11:20

 13. Dobrý večer, já vím, že se nezabýváte problematikou zaměstnanosti, ale tarotovými kartami a radami karet, nikoliv diktátem karet. Rada je vždycky jen rada a rozhodnout se musí stejně každý sám.
  Vy máte tendence vidět někoho jen na gauči, že nic nehledá a čeká, že něco přijde za ním. Tam je Váš mylný pohled na věc od začátku, a proto jsem asi reagovala, protože jste mimo realitu. Spíš bych očekávala konkrétnější radu, jinak je to na nic.
  Nevím, co jste našla ve statistikách, kolik se objeví zájemců přes agentury. Co vím, tak to jsou mraky žádostí. Firem, které si dělají výběrové řízení samy mnoho není a to proto, že volných míst je celkově málo.
  Zdraví Hana

  Komentáře by Hana — 28. listopadu 2010 @ 20:28:53

 14. Spíše Vám leží ten gauč v žaludku – ne mně – já jasně naznačila, že každý musí vynaložit aktivitu – to Vy jste napsala že dneska stačí zapnout internet a práce si Vás najde sama a na to jsem reagovala, že tomu tak není – sama vím, že byly doby, kdy jsem hledala práci ve svém oboru, ve kterém jsem vystudovala a také kolika výběrovými řízeními jsem prošla, ale všechny tyhle výběrové řízení si dělaly firmy samy a do agentur, kam jsem poslala svůj životopis – tak myslím, že jim tam někde v šuplíku leží dodnes – bez odezvy….takže nejsem mimo mísu. Jen vy tady kopete kolem sebe – rozčilujete se, ale tohle Vám opravdu zaměstnání nepřinese – zde pláčete na špatném hrobě – stěžovat si můžete v personálních agenturách, u zaměstnavatelů, kteří Vás nechtějí přijmout, ne na těchto stránkách – já Vám práci nezajistím, jen můžu určit čas, den, či období, kde máte nejlepší vyhlídky na svou seberealizaci. Nejste sama, kdo se potýká z nezaměstnaností. Znám i vysokoškoláky kteří dělají třeba i práce hodně pod svým vzděláním, realizuji se jako prodavači, či pokladní, pracují na poště u přepážek, balíku, což je práce také důležitá, jen není tak efektivní, jako třeba asistentka ředitele.

  Píšete, že sama vykládáte karty, ale asi jim tak moc nerozumíte, jak Vás tak čtu, ale to je jen můj úhel pohledu, který může být mylný.

  Komentáře by svitluny — 30. listopadu 2010 @ 13:48:06

 15. Myslím, že jsem reagovala na toto hned na začátku – vaše citace:
  Karty mohou ukázat na pracovní příležitost, ale to, že tady je, neznamená, že k tazateli padne doma na gauči – i zde musí dotazovaný projevit aktivitu aby ta příležitost přišla, nebo ji mine a při dalším výkladu už tam nebude. Protože svou šanci promarnil.
  Vážená paní, já mám výklady karet na zaměstnání, ale s tímto by u mě kartářka prostě neobstála. Přeberte si to jak umíte.
  Vy kopete kolem sebe, Vy se rozčilujete, ale sama se sebou.
  Píšete: sama vím, že byly doby, kdy jsem hledala práci ve svém oboru,… to už je asi hodně dlouho,
  protože dnes a to píšete správně jsou vysokoškoláci na místech prodavačů. Myslíte, že je to proto, že leželi na gauči?

  Komentáře by Hana — 2. prosince 2010 @ 00:05:42

 16. Paní Hano,

  urážíte tady pani Kuskovou zcela bezdůvodně.
  Chlubíte se, že máte výklady na práci, ale asi nejsou účinné, když jste po paní Kuskové výklad chtěla.
  Já mohu jen s pani Kuskovou souhlasit, o významu výkladů.
  Znám ji mnoho let a vím, že je zkušená a kvalitní kartářka i numeroložka, ale z Vás mluví jen závist a proto jste vykonstruovala tuhle debatu, ale tímhle, že urážíte ženu, co má za sebou spoustu práce i spokojených klientů si svou klientelu nevytvoříte. To si pamatujte. Paní Kusková Vám radu dala, neb jasně napsala, že není personální agenturou a že se máte obrátit na ně.

  Komentáře by Karol - věštec a kartář — 2. prosince 2010 @ 15:19:37

 17. Právě proto, že na gauči odmítli ležet, tak si našli práci i pod úroveň diplomu – což je chválihodné, neb když pracovní příležitosti nejsou, tak se bere tam, kde je šance na obživu. Lepší žít s platu prodavače, než parazitovat na státu, či manželovi.

  A je zajímavé, jak zde odsuzujete mé kartářské kvality, když jsem Vám výklady nedělala a sama, jak jsem si přečetla v tom silně tápáte co by začátečník.

  Já mám vystudovanou Via Regia – školu věšteckých umění, Českou tarotovou školu v Brně s červeným diplomem z roku 2000 a Certifikátem na výklad tarotu z roku 2002.

  Komentáře by svitluny — 2. prosince 2010 @ 21:10:40

 18. Jé já mám pocit, že jste mě někam zatáhli s panem Karolem, kam já vůbec nepatřím. Jednak nejsem kartářka a neumím to. Vykládám si jen pro sebe a nemíním si tvořit nějakou klientelu. Jste vedle ve všem. Pan Karol z toho vykonstruoval (snad nevyvěštil) dokonce závist. Je to ukázka toho, jak si lidi nejsou schopni rozumět.Paní kartářku jsem vůbec urážet nemínila. Mně prostě takový výklad podmíněný podmínkou „že někdo nebude ležet na gauči“ nedovolil nereagovat. Buď tu práci vidíte nebo ji nevidíte. Jinak musíte snad uznat, že takový výklad je k ničemu a s duchovnem nemá nic společného. Pokud jsou klienti spokojení za toto, je to jejich volba. Znovu připomínám jen tuto větu:
  Karty mohou ukázat na pracovní příležitost, ale to, že tady je, neznamená, že k tazateli padne doma na gauči – i zde musí dotazovaný projevit aktivitu aby ta příležitost přišla, nebo ji mine a při dalším výkladu už tam nebude. Protože svou šanci promarnil.

  Komentáře by Hana — 2. prosince 2010 @ 23:34:57

 19. A přesně o tom hovoří astrologie, numerologie i tarot – ukazují cestu a příležitosti, ale na každém je, zda si ji zvolí, či ji mine. Tohle je duchovní svět – práce na sobě a uchopení příležitosti, když je k ní vhodná doba. Ta věta je zcela přesná. I renomovaný astrolog dokáže určit hodinu načasování, kdy je šance na práci, ale také s dodatkem, že za ni musí jít, neb za měsíc už i v daném horoskopu je tahle šance fuč. Neb je postavení hvězd jiné. Tomu se pak říká promarněné životní šance.

  Komentáře by svitluny — 3. prosince 2010 @ 11:08:23

 20. Dobrý večer paní Hano, tak nějak nechápu a to jsem se prokousal celou vaši debatou o co vám vlastně jde. Gauč negauč, už jste si nechala u paní Kuskové karty na pracovní příležitost vyložit??? nedočetl jsem se, zdali ano. Jen marnost ve vašich slovech. četl jsem, že vám paní Kusková výklad nabízela… tedy??
  hezký večer Martin a držím pěsti. Já osobně jsem s výkladem paní Jarmilky víc než spokojen,tak to taky zkuste a pak hodnoťte.

  Komentáře by udivení — 3. prosince 2010 @ 18:31:47

 21. Paní Jarmilo, já nechci kritizovat to, co děláte a jak to děláte. Já mám výklady z karet už od r. 1976.
  Asi jsem potkávala v životě jiné kartářky, které uměly říci, co bude. Ačkoliv jsem to pouštěla z hlavy, stalo se přesně to, co bylo předpovězeno v r. 1976 včetně tragické nehody v konkrétním vysloveném datu, kde můj partner zahynul. V r. 2006 jsem dostala výklad (od jiné), kdy se jednalo zase o tragickou nehodu s konkrétním datem, ale tentokrát nešlo o nikoho z rodiny. Stala se přesně v ten den. Takový dar schopností obdivuji, ale nemá ho každá kartářka.
  Zní to sice třeba hrozně, ale mně z toho plyne to, že buď to to kartář umí a má opravdu dar vidět, pak to nejsou vyhozené peníze. Pokud to kartář jen tak zkouší a když to nevyjde, tak to je proto, že to prostě dotyčný promarnil a může si za to sám, pak to vyhozené peníze jsou.
  Ono taky platí, ne každá příležitost, která se naskytne, je ta správná. Ono taky platí být ve správnou chvíli na správném místě (a to třeba i na gauči). Zdraví Hana

  Komentáře by Hana — 3. prosince 2010 @ 21:41:58

 22. Taky hezký večer Martine. Paní Kusková mně nabídla výklad přes ISQ či SKYPE. Ani jednu variantu nepoužívám, takže mě to neoslovilo. Nějak už teď víc slyším od ní zas ještě navíc zase to, že si klient může za všechno sám tím, že něco promarnil a tomu se říká „promarněná životní šance“. Takový výklad já asi nepotřebuji. Myslím, že každý víme sám, že je obtížné se někdy rozhodnout a že časem zjistíme, kde bychom dnes byli, kdybychom se tenkrát rozhodli jinak a svou životní šanci nepromarnili. Někdy je dokonce vhodné nedělat vůbec nic. Já očekávám od karet radu, kterou kartářka umí přečíst a to bez pochybností. Hezký večer. Hana

  Komentáře by Hana — 3. prosince 2010 @ 22:11:21

 23. Také Vás zdravím – jen posledni dodatek – ETIKA KARTAŘE zakazuje hovořit o datu smrti – a tím končím tuhle diskuzi.

  Komentáře by svitluny — 4. prosince 2010 @ 01:48:01

 24. No vidíte paní Hano, pro mne je v tom případě nepochopitelné, z čeho vycházíte a proč jste tak kritická k paní Kuskové, když vlastně o její výklad karet nestojíte!!?? tedy nemůžete soudit něco, co jste sama nevyzkoušela!! kdyby jste byla přístupná, poradil bych vám já. A poradím vám i když nejste přístupná: Má rada zní, nejste spokojena, obraťte se na nějakou kartářku, kterou znáte a ta vás určitě uspokojí. Dobrou noc Martin

  Komentáře by udivení — 4. prosince 2010 @ 02:08:25

 25. Promiňte paní Jarmilo, že jestš vstupuji do ukončené diskuze, ale nedá mě to, neb mě běhá mráz po zádech z toho, co zde napsala paní Hana.

  Paní Hano vy se nestydíte tady napsat, že jste věděla přesný datum partnerovy smrtelné nehody dopředu a nic jste pro to neudělala? No to je jako by jste ho sama dobrovolně nechala pohřbít brrr, dělá se mi z vás špatně. Ta věštba z roku 76 byla varováním, ale vy jste ji klidně nechala uskutečnit a ted se tím tady ještě chlubíte? Fuj. Já bych se za to styděla, že jsme mohla pomoc, ale nepomohla.

  Já byla u p.Jarmily na výkladu karet, kdy mi přišla na první pohled velice lukrativní nabídka a p. Jarmila mě vůbec nepotěšila, když mi řekla, že na první pohled ano, ale ve finále to bude podvod, že mám raději vydržet tam, kde jsem. Tehdy se mi to vůbec nelíbilo, když jsem od ni odcházela, ale jaké bylo mé překvapení, když mě v mé práci povýšili, ale naopak firma, do které jsem chtěla přejít šla do konkurzu.

  Komentáře by Zdena — 4. prosince 2010 @ 15:10:43

 26. I pro mne je zde utok na paní Kuskovou nepochopitelný, chodím k ní pravidelně jednou ročně a jsem s jejími výklady spokojená. Řešíme spolu otázky co je pro mne nejlepším řešení i když je více možností a vždy mi poradila velice dobře. Není na to pomlouvat, když sama nic neumíte. Pan Karol má pravdu, ikdyž to tady popíráta, protože z Vás mluví pouze závist, Opakujete dokola jednu větu na kterou nabalujete další a další, aby jste mohla ublížit. Já si paní Kuskové vážím a vždy se těším na hodinovou konzultaci s ní a vám přeji, ať se vám vrátí vše, co děláte jiným i s úroky.

  Komentáře by Patricie — 4. prosince 2010 @ 15:18:57

 27. Paní Zdeno a Jarmilo, už se Vám někdy stalo, že by Vám kartářka řekla, že konkrétní osoba umře a kdy? Mně ne. Vy nevíte, že se to nesmí říkat? To nebylo vysloveno, jak jste si naivně a útočně domyslela v obraně paní Jarmily. Pro mě byl výklad v r. 1976 v době hluboké totality, kdy tyto věci byly zakázané a dělal je pouze ten, kdo to opravdu uměl. Výklad byl pouze o tom, že jeden z mých partnerů zahyne při autohavárii. Nebylo vysloveno který. Byla jsem mladá. V žádném výkladu nezazněl rok a nikdy nebyla vyslovena konkrétní osoba, které se to týká. Informace byla jen např. na 1. máje věnovat hodně pozornosti na silnici. Nevyslovila to, ale asi to věděla. Až teprve později člověk pochopí, když už zná souvislosti, že někdo vykládat budoucnost opravdu umí.
  V této diskusi s vámi mám ale pocit, že vy si na kartářky jen hrajete a hlavně z lidí taháte peníze stylem, jo Vy jste zaměstnání nenašel? To je proto, že jste seděl na gauči a promarnil příležitost, teď už ji tam nemáte. Když neumíte být více konkrétní, kdo o takový výklad může stát, to opravdu nechápu. Na druhou stranu ale už chápu teď lidi, kteří se dívají na lidi, kteří chodí ke kartářkám jako na blázny, ačkoliv jsem si to do teď nemyslela. Děkuji. Hodně jste mně pomohli mnohé pochopit. Nebyla to marná diskuse.
  Zdraví Hana

  Komentáře by Hana — 5. prosince 2010 @ 01:46:41

 28. PRO HANU
  Asi jsem potkávala v životě jiné kartářky, které uměly říci, co bude. Ačkoliv jsem to pouštěla z hlavy, stalo se přesně to, co bylo předpovězeno v r. 1976 včetně tragické nehody v konkrétním vysloveném datu, kde můj partner zahynul.

  TAKŽE TADY PÍŠETE : CITUJI : V KONKRETNE VYSLOVENEM DATU a tady už píšete:

  Výklad byl pouze o tom, že jeden z mých partnerů zahyne při autohavárii. Nebylo vysloveno který. Byla jsem mladá. V žádném výkladu nezazněl rok a nikdy nebyla vyslovena konkrétní osoba, které se to týká. Informace byla jen např. na 1. máje věnovat hodně pozornosti na silnici.

  TAKŽE TROCHU NA HLAVU POSTAVENÉ NE?
  JSTE PRO MNE JEN PRUDIČKA A LHÁŘKA CO ŠPINÍ TY, CO TO UMÍ.

  SOUDNY ČLOVĚK POCHOPÍ. S pozdravem Karol

  PS: obdivuji trpělivost paní Jarmily, neb nejhorší je srážka s blbcem. A já osobně bych vám nevyvěštil nic, mám svou klientelu a vy do ní patřit určitě nikdy nebudete, neb jste lhářka, co motá páté přes deváte a jen ubližuje a uráží. OPRAVDU PŘESNÁ VĚŠTBA. NEKDY NA PRVNÍHO MÁJE. NĚKTERÝ Z PARTNERŮ. ÚPLNĚ NA STEJNO JAKO KDYŽ ŘEKNU: NĚKDY NA PRVNÍHO MÁJE PRÁCI SEŽENETE. MĚJTE SE KRÁSNĚ.

  Teď jste předvedla kvality kartářky, hmm musela být opravdu skvělá a přesná, úsměvné *2*

  A DLE VÁS SI PANÍ JARMILA NA KARTÁŘKU HRAJE? ANO SVĚDČÍ O TOM I JEJÍ STRÁNKY, KTERÉ NAVŠTĚVUJI UŽ PŘES DESET LET A TAKÉ JEJÍ FORUM VE KTERÉM VYKLÁDÁ SNY A PISATELÉ, KTEŘÍ SE JI TAM PERIODICKY VRACEJI. KOLIKA LIDEM JSTE POMOHLA VY? MÁTE PLNOU PUSU DUCHOVNA, ALE NEVÍTE O NĚM ZHOLA NIC.

  Komentáře by Karolka — 5. prosince 2010 @ 02:15:56

 29. Pani Hano,
  asi neumíte číst, protože já nejsem kartářka ani věštkyně. Já jsem klentka pani Jarmily. To pro upřesnění.

  Pan Karol odpověděl už za mne. Přijde mi k smíchu, že za co tady paní Kuskovou odsuzujete, to u druhé vychvalujete, že to umí. Nejsmutnější na tom je, že pomlouváte bez toho, aby jste si to sama vyzkoušela.

  Na kartářce z minulosti chválíte to, že radí, aby jste si dala v určité dny pozor, ale na paní Kuskové odsuzujete, že radí, aby se někdo sám přičinil o dosažení výsledku. Nepříjde Vám to na hlavu? Mě ano, že u jedné vyzdvihujete to, za co jinou odsuzujete. Takže než začnete zase urážet, tak se zamyslete vlastně co od kartářky očekáváte, níže už to popsal pan Karol.
  Já jsem žena, která paní Kuskové věří a vím, že mi její rady i výklady pomáhají. Sama se ezoterikou nezabývám, ale vím, že paní Jarmila mě vždy poradila dobře a co ji vyšlo v kartách, to také vyšlo v mém životě.
  A mimo jiné, když už jsem se dostala až k panu Petrovi. Nikde nepsal, že šlo o výklad paní Jarmily ohledně jeho práce. Měl pouze dotaz, na který paní Jarmila odpověděla stejně, jako když reagovala na dotaz od vás. I s vámi komunikovala a snažila se o vysvětlení i když nejste její klientkou a dočkala se jen urážek a osočování.
  Tady je vidět, že úsloví Za dobrotu na žebrotu pořád platí.

  Zdena

  Komentáře by Zdena — 5. prosince 2010 @ 15:27:41

 30. Přeji hezkou adventní neděli,
  chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi velkou a malou arkánou. Mám tarotové karty, koupila jsem si k nim i literaturu, ale tápám, zda mám při výkladech používat všechny karty, nebo si je rozdělit na tu malou a velkou. Protože v mé knize o tarotu jsou některé výklady jen na velkou arkánu a u některých se neuvádí, které karty použít.
  Děkuji za odpověd Katka *4*

  Komentáře by Katka — 5. prosince 2010 @ 15:33:49

 31. Také přeji hezkou adventní neděli,
  možná bych doručila i nějaký kurs tarotu, aby jste se dozvěděla o kartách více a hlavně i souvislosti, jak do sebe zapadají. Na jeden minikurs se chystám, pokud bude zájem, otevřít už lednu, máte-li zájem, budu jen ráda. Bližší informace přes email.

  Rozdíl mezi malou a velkou arkánou je ten, že malá arkána je spíše zaměřená na každodenní starosti a problémy, oproti velké, která do výkladů vkládá důležité obraty v životě.

  Velké arkáně se někdy říká i Cesta blázna, kdy každá karta znamená určitou etapu v životě člověka – od jeho počátečního nejistého vykročení, kterou představuje právě karta blázen(od toho ten název), až po její dovršení, o které hovoří karta svět a ostatní karty poukazují na jednotlivé úseky téhle cesty, ať už se týká nějakého projektu, vztahu, práce či podnikání. Tyhle karty souvisí o s osobními roky každého z nás a proto se i numerologie s tarotem kombinuje pro přesnější výsledky výkladů.

  Já osobně karty míchám dohromady, protože si myslím, že do života patří jak ty malé, tak i ty důležité životní okamžiky.

  Více doporučuji v rámci kursu. *4*

  Komentáře by svitluny — 6. prosince 2010 @ 01:21:27

 32. To je strašný, co jste z toho vyrobili za hrůzu všichni, jak dokážete osočovat. 1. Máj není konkrétní datum? Ten se týkal té druhé havárky a někoho koho neznám. V obou případech jsem nevěděla o koho jde. To nebylo vysloveno jako varování pro mě, mě se to netýkalo v obou případech, stejně se tomu zabránit nedá. To jsou mylné výklady, že Vás kartářky ochrání před nějakým neštěstím, to tvrdí jen ty, které chtějí vydělávat. Tomu se zabránit nedá. Mně bylo 16 let a stalo se to až za deset let. Myslíte, si, že mě ta paní zatížila varováním, abych o tom deset let musela přemýšlet? Přemýšlíte vůbec o čem diskutujete a v jaké rovině?
  Dnes mně přišel výklad od jiné paní kartářky, myslím, že mu nemám co vytknout a jsem spokojená. Žádné pochybnosti o tom, že něco promarním nebo proto, že budu ležet na gauči, a proto mně něco uteče. Nic takového, co by na mě kladlo vinu, tam není vysloveno. Kartářka nemůže zatížit klienta pochybnostmi a dalšími starostmi. Proč to všichni obhajujete a chcete to? Jak Vám to může vyhovovat? Přeji všem hodně štěstí, dostatek své dobré intuice, která vás všechny povede, aby jste se nedostávali a nenechali se dostávat zbytečně do pochybností s některými kartářkami. Je to zbytečný a poradíte si i bez nich.
  Zdravím všechny a přeji hodně štěstí. Hana

  Komentáře by Hana — 6. prosince 2010 @ 01:50:24

 33. To je fajn paní Hano, že Vás dokázala jiná kartářka uspokojit. Výhodou je, že je na světě mnoho věštkyň a tak si může klient vybrat dle svého gusta, hodně štěstí na Vaši cestě včetně plnění výkladů, který jste obdržela a jste s ním spokojena.

  Ostatním pisatelům děkuji a tímhle definitivně tuhle diskuzi uzavírám, zbytečně je se osočovat a vysvětlovat jiným něco, co nechtějí vidět ani slyšet. Přejí všem hezký předvánoční čas a budu velmi ráda, když se na mé stránky budete vracet na čtení a také pro rady ohledně života, lásky, partnerství, práce a ve finále všeho, co Vás bude tížit na dušičce.

  Děkuji a těším se na Vás všechny
  Vaše věštkyně Jarmila Svitluny *4*

  Komentáře by svitluny — 6. prosince 2010 @ 12:14:05

 34. Přeju dobrý den,
  také si zkouším vykládat karty, nedávno jsem dostala tarotové – zrcadlo duše a ráda bych se zúčastnila kurzu. Prosím o bližší informace. Děkuji Jana *3* javascript: add_smiley(‚comment‘,‘ *3* ‚ )
  smajlík

  Komentáře by Jana — 5. ledna 2011 @ 12:35:01

 35. Nejde mi neodpoved k teto diskuzi…Hano mluvite a spinite celou dobu sama sebe..Prozradila jste o sobe vic,nez si dokazete pripustit,jelikos jste celou dobu projektovala na Jarmilu samu sebe.. Treba se nekdy probudite k uvedomeni a lasce k sobe a tim padem i k druhym..stastnou cestu a brzke probuzeni:-) *1*

  Komentáře by odpoved — 21. května 2011 @ 22:46:06

 36. Dobrý den.
  Chtěla bych vědět jsetli se ke mně vrátí tento muž a jestli u nás vidíte i dítě a společnou budocnost.
  Děkuji Vendula 13.6.1984 a Petr 9.2.1983

  Komentáře by návrat — 11. ledna 2013 @ 11:38:40

 37. Zdravím, není nic snadnějšího, než si u mne objednat osobní konzultaci, kdy tohle vše můžeme probrat jak po numerologické, tak i po tarotové stránce :-). *1*

  Komentáře by svitluny — 14. ledna 2013 @ 16:30:42

 38. I já to vřele doporučuji.
  Františka

  Komentáře by Františka — 14. července 2013 @ 12:37:42

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon