Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Má činnost v TV na Slovensku

23. listopadu 2008 Filed under: Aktuální — svitluny @ 16:56:30

Vyzkoušela jsem si, jak se věští na živo v přímém přenosu a to v soukromé satelitní televizní stanici v Bratislavě. Byla to pro mne nová zkušenost, jak vykládat karty v přímém přenosu před kamerou, tahle práce také zahrnovala i horkou linku, kdy mě lidé přes TV studio telefonovali domů dotazy jež se týkaly jejich života a já jim pomoci tarotových karet a numerologie radila, jak pokračovat dál, jak který problém vyřešit.

Proč to však píšu?

Již pro tuhle satelitní soukromou televizi nějaký čas nepracuji, ale tahle TV stanice mě má pořád uvedenou na svých internetových stránkách pod telefonními čísly svého TV studia.
Takže chci jen upozornit, aby jste pokud chcete hovořit se mnou, na čísla do studia již netelefonovali, protože mě na nich již nenajdete, ani pokud mě uvidíte v dané TV v okýnku na obrazovce v přímém přenosu, či ze záznamu, tak už Vás přepojí na někoho jiného, kdo nemá s mou osobou nic společného. Já už do Bratislavy věštit nejezdím.

Takže pokud chcete opravdu se mnou komunikovat, tak má soukromá telefonní čísla jsou:
+420 776 591 643 nebo +420 604 464 442 a zde si můžete objednat veškeré služby, které najdete v ceníku zde na mých stránkách. Jsou to obyčejné mobilní čísla za klasické tarify, dle Vašich mobilních telefonů.

Nebo také máte na výběr jednu z mých 3 emailový adres a to:
jkuskova@svitluny.cz
svitluny@seznam.cz
jkuskova@seznam.cz

rejtmon