Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Svatba prince Williama a Kate Middletonové z numerologického pohledu

2. května 2011 Filed under: Nezařazené — svitluny @ 12:58:34

Svatba prince Williama a Kate Middletonové z numerologického pohledu

Nejmenované stránky zde na internetu které psaly ne zrovna lichotivě o svatebním dnu tohoto páru mě přinutily k zamyšlení, jaký tento den pro tenhle pár je z numerologického hlediska a celkově pohled na sňatek Williama s Kate.

Den 29. 4. 20011 je už z pohledu 29 dnem, který vyžaduje v oblasti lásky důkazy a navlečení snubního prstýnku jen stvrzuje, že je to jeden z nejvyšších důkazů pro trvalost vztahu, že to jeden s druhým myslí vážně. Takže ideální číslo pro rozhodnutí, co má mít váhu. Měsíc duben je měsíc pod vlivem býka o němž se hovoří, můj dům – můj hrad. Rodina na prvním místě. Mimo jiné číslo 4 které nám vychází jak z měsíce, tak z roku narození jen utvrzuje že je nastolen řád a pořádek, dává pravidla a řád do života – takže jen uvedli do řádu svůj dosavadní život. Výsledná kosmická vibrace dne je 19 což hovoří o tarotové kartě Slunce, která hovoří o plodnosti, radosti a den 1 dále o tom, že co se tenhle den stane má dlouhodobé trvání. Takže ideální den pro závazek, který otvírá nové obzory, ale přitom má pevný základ, aby dlouhodobě fungoval. Pátek pod vlivem Venuše je také vhodný den, aby jim láska byla dána do vínku ideálně.

Willliam i Kate se poznali, když oba shodně prožívali devítiletý cyklus, který hovoří o tom, že se učili lásku přijímat a také je to cyklus, ve kterém se poznávají osoby, která jedna druhému mění život, ale ve finále se potkávají i životní partneři. Takže ideální čas pro poznání jak se říká pravé lásky.

Kate je v letošním roce, který po ni žádá změny, má možnost stěhování, také rok kdy má sklízet úspěchy svého života. Příští rok bude mít silně zabarven rodinnou, takže nevylučuji, že v průběhu příštího roku může přijít těhotenství.

William má do svých letošních narozenin má rok plodnosti, přátelství i změn, vhodný rok pro ženění. Kdyby odložil svatbu po letošních narozenin, tak by to bylo špatné, neb po narozeninách bude mít rok plný práce, bude si dělat v životě pořádky, ale kdyby se oženil po narozeninách, tak by to byl on, kdo by vztah mohl opustit. Takže opět dobře, že se vzali v den, kdy se vzali.

Že se nepotkali náhodou hovoří i jejich osobní suma tarot který je po tarotovou kartou Velekněze – která je sama osobně kartou sňatků, také to, že jeden se bude učit od druhého a to co se naučí, budou dávat světu. Tato karta je i symbolem spirituality, moudrosti, meditace, symbolem duševní spřízněnosti, ochoty učit se jeden od druhého, procesu společného učení a uvědomování.
Kate je silná osobnost, která si vše bude ráda dělat po svém – co na srdci to na jazyku, dokáže zvládat stresové situace, je silná žena s vyvinutou intuicí, pevnými názory, občas samotářská a velice náročná, ví co chce a dokáže za tím jít. Nenechá sebou manipulovat.
William je muž toužící po harmonii, rodině, klidný, jehož úkol je naučit se žít ve vztahu, řešení vztahových záležitosti z pohledu karmického ať už to budou vztahy rodinné, pracovní či přátelské. Má dáno do vínku měnit svět s velkými sklony pro estetiku i spravedlnost. Svou rodinu i potomky bude vést vlastními zájmy.

Osud jejich vztahu je  nakloněny příznivě, jak s tím vším, co do vínku dostali  naloží, záleží už jen a jen na nich dvou.

Napsat komentář
  1. Tak aby jim to doopravdy vydrželo jak praví numerologie. Ale já věřím, že ano, hodí se k sobě. *2*

    Komentáře by Slečna XYz — 5. července 2011 @ 19:20:37

  2. Hezky napsáno. Určila jste otěhotnění přesně. Můžete zde napsat i něco blíž k novorozenému princi? *1*

    Komentáře by Elen — 23. července 2013 @ 22:21:03

  3. Jaký je vlastně vztah mezi numerologií a feng shui? Feng shui také dovede určovat ideální datum že? Mockrát děkuji za odpověď!

    Komentáře by Janka — 30. srpna 2016 @ 15:41:40

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon