Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Dotazy

Přicházejí mi i dotazy, co je to vlastně magie a jak ji používat. Takže pár slov k magii:

Slovo Magie pochází z latinko Řeckých slov kouzelnictví, čarodějnictví – obřady a úkony spjaté s vírou ve schopnost člověka ovlivňovat pomocí „nadpřirozených“ sil jiné lidi, zvířata, přírodní jevy nebo domnělé duchy a bohy. Rozeznává se magie negativní (zákazy, tabu) a pozitivní, a to napodobující (využívá analogie) nebo dotyková (spojené věci na sebe působí i po přerušení spojení). Dále ji někteří dělí na  tzv. bílou magii, která má pomáhat, léčit přispěním „čistých duchů“ a  černá magie která má škodit pomocí „zlých duchů“. Kde je však rozdíl, mezi bílou a černou magii málokdo pozná, protože i snahou pomoc druhému, mu vlastně můžeme ve finále uškodit a naopak.
Magie vzniká v prvobytné společnosti jako součást jejího náboženství. Zaříkávání a zaklínání se konají například při zahájení nebo ukončení zemědělských prací, lovu, boje. Odráží stupeň bezmocnosti lidí vůči přírodě. Náboženství třídních společenství magii zatracují jako pověru, avšak všechna (včetně křesťanství) obsahují ve svých obřadech její prvky (modlitby, svěcení, procesí). Magické pojetí světa bylo základem starověkých přírodních filozofických učení i okultismu v antice, středověku a renesanci. Vůči přírodovědě vystupuje magie jako její předhistorie i jako její protiklad.

Zábavné horoskopy v časopisech

Ty tu jsou spíše na pobavení, neboť, jak už jsem psala výše, každý člověk je originál a sluneční znamení v jeho životě sice hraje roli, ale není jediná. Je to jedna z mnoha vibrací, které na nás působí. Neboť kdyby měly být tyto horoskopy pravdivé, tak by bylo pouze 12 typů lidí a to by bylo dost málo. Není Ryba jako Ryba. Proto těmto horoskopům nepřikádám žádnou váhu, beru je jako zábavu. Představte si, že by jste se v některých novinách dočetli, že například zrozencům v Raku hrozí nemoc a teď by jedna dvanáctina národa onemocněla, protože všichni Raci by dostali nemoc – nepřipadá Vám to jako holý nesmysl? O tom věštění není. Pravé věštění se zabývá jednotlivými osobnostmi, na které působí mnoho vlivů a pod těmito vlivy se každý vyvíjí jako originál.

Zda můžeme být všichni bohatí?

Problém spočívá v nepochopení principu hojnosti a špatného posouzení toho, co je „dobré“ a co „zlé“. Myslíme si, že peníze jsou špatné a to nám brání, abychom brali peníze za cokoli dobré. Dobrým věcem přisuzujeme malou finanční hodnotu a špatným velkou. Takto uvažuje většina lidí. Když si dáme příklad, tak učitelé vydělávají pakatel, zatímco striptérky spousty peněz. Vrcholní sportovci mají největší platy na světě zároveň s estrádními umělci, zatímco lékaři a nemocnice bojují o přežití. Četla jsem v jednom zábavném časopisu, jak obrovské sumy bychom museli vydat, kdybychom si některé umělce chtěli pozvat soukromě. Až se naučíme vážit peněz a začneme je vydávat tam, kde je to potřebné a přestaneme vyhazovat za zbytečnosti, tak pak můžeme být všichni bohatí. To je všechno důsledek našeho špatného myšlení a hodnocení. Naše představa o penězích je mylná. Na jedné straně peníze milujeme a na druhé straně říkáme, že jsou u kořene všeho zla. Milujeme je a zároveň je považujeme za špinavé. Mnozí soukromí podnikatelé raději financují sportovní zápasy a různé sportovní oddíly, než by přispěli dětem svých zaměstnanců na tábory. Při tom, ale nevidí, že když bude mít tento zaměstnanec o prázdninách o své dítě postaráno v době svého zaměstnání, pak se může plně věnovat práci a bude mít daleko větší výkon, než ten, kterému se budou honit v hlavě myšlenky, co jeho potomek sám doma asi dělá. A když náhodou zbohatne člověk, který pracuje pro dobrou věc, okamžitě ho podezíráme. Považujeme to za špatné. Takže, až se zbavíme závisti, kritiky bohatství a zafixované představy, že jen chudý člověk je čestný a poctivý, tak pak můžeme vyřešit náš vztah k bohatství a penězům. Protože jsme ovládáni naším podvědomím, kde máme tyto myšlenky naprogramované, musíme je přeprogramovat na nové – že hmotné tělo potřebuje i hmotné statky a my máme nárok být bohatí. Pak se naše situace bude zlepšovat. Pokud zde bude existovat rozpor, na jedné straně, že peníze jsou špatné a na druhé straně naše nelibost, že nám chybí, pak bude i náš život nevyzpytatelný, neboť náš názor na peníze je pokaždé jiný a naše podvědomí si pak nebude moci vybrat ten správný směr, zda bohatství ano, či ne. A proto to nebude jednoduchá cesta a bude hodně dlouhá, než si naše podvědomí dokážeme takhle přeprogramovat a srovnat si priority, co je důležité a hodnotné a co ne, za co je vhodné platit a co jsou vyhozené peníze.

Přišel mi dotaz, když se někdo narodí na rozhraní znamení, které znamení na něj působí?

Na tyto zrozence již působí částečně vlivy obou znamení, které se v jejich den narození mění. Zde je velice důležité uvést i hodinu narození, pro přesnější výpočet. A také je to ascendent, do kterého člověk roste. Na dětství a dozpívání působí sluneční znamení, ale dospělost a moudrost již ovlivňuje daný ascendent. Proto já, za pomoci numerologie, se spoléhám na jednotlivá čísla, která hovoří o dané osobě daleko podrobněji, než jen znamení zvěrokruhu. To je také důležité, ale je to jen jedna z mnoha vlivů, které si zrozenec bere s sebou do tohoto života. A jsme zpět u zábavných horoskopů, kdy si vlastně nemůže ani pořádně přečíst, co jej „čeká“ pro daný den, týden či měsíc, podle toho z jakých novin či časopisu si vybírá. Takže těmto lidem, pokud mají zájem se něco více dozvědět o své osobě a své budoucnosti doporučuji, aby si nechali zhotovit konkrétní a přesný rozbor dle data narození, který jim řekne daleko více. Jinak, jak už jsem psala výše, pokud si chtějí přečíst o sobě ve znamení zvěrokruhu, je dobré si přečíst obě sousedící znamení, protože budou mít některé rysy z jednoho a jiné už z druhého znamení.

Přišel mi dotaz, proč za výklady platit?

Žijeme ve spotřební společnosti, kdy se platí za vše, když jdete do obchodu, také Vám nic nedají zdarma a co se týká výkladu tak například zpracování jednoho numerologického rozboru trvá i několik hodin, také výklady tarotu nejsou hned. A co se týče budoucnosti, dovídáte se jak si najít tu správnou cestu k cíli, abyste nemuseli zbytečně bloudit a klopýtat. To, co Vám tarot či výklad budoucnosti odkryje se také musí zaplatit. To je zákon univerza – za vše se platí – a proto, když někdo něco chce vědět musí zaplatit. Když nezaplatí klient a vykladač mu to řekne gratis, tak to zaplatí vykladač, sice třeba ne penězi, ale univerzum si to od něj vybere jinak, ale když vykladači zaplatí klient, tak informace je zaplacena penězi a vykladači ani klientovi se nic nemůže stát a navíc výklad klientovi pomůže, či mu usnadní se zorientovat v jeho složité situaci, nebo mu vysvětlí, proč se do ní dostal a jak se z ní dostat ven. Znám několik lidí, kteří mají či měli léčivé schopnosti, pomáhali zdarma, ale pak se to odrazilo na jejich zdraví, že jiným pomáhali a sami se oslabili a později onemocněli – to je ten zákon univerza.

RSS feed

49 komentářů v 27 vláknech. Vložit komentář

Stránky: [3] 2 1 » Show All

svitluny
2018-02-23 18:26:42

Nesprávný kámen na ruce

 
Lenka
2017-03-19 17:25:33

Ruzeninu… Omylem skocilo jiné slovo

 
Lenka
2017-03-19 17:24:44

Dobrý den,při nošení náramku z kamínků řízení mne hodně bolí ruka,pociťuji větší tlaky v ruce.. Předtím jsem to nikdy nepocitovala,co to značí?děkuji za odpověď

 
svitluny
2015-07-30 13:26:24

Maminka byla v osobním roce, který byl velice náročný ohledně uzdravovacích procesů, navíc energie v den úmrtí měla hodně málo, aby zde mohla dál ještě být. Den úmrti však její duši dává možnost začít nově a zcela jinak. Den totiž byl nakloněn novým začátkům a příležitostem.

 
Marek
2015-06-24 23:04:06

Dobrý den,zajímalo by mě jestli má nějaký význam datum úmrtí.Maminka zemřela 14/6/2015 ve 20,30hod.Zajímalo by mě ,co se skrýva za její smrtí.

Nar.16/8/1952

Děkuji Marek

 
svitluny
2014-05-13 13:33:14

Samozřejmě, že ano, jen potřebuji osobní kontakt. *2*

 
Tereza
2014-05-10 16:50:31

Dobrý den,
dokážete vyvěštit i zvládnutí nebo nezvládnutí nadcházejicí maturitní zkoušky? Děkuji a přeji hezký den *1*

 
svitluny
2013-09-21 19:45:45

Vývěr pečovatelky – Takové dotazy zodpovídám v soukromí, veřejně by to bylo neetické.

 
výběr pečovatelky
2013-09-05 14:48:37

Dobrý den, hledám pro svoji ZTP postiženou dceru nar. 21.4. 1999 pečovatelku.Přihlásila se mi pani nar. 24.11. 1973 a slečna nar. 8.9.1988.Můžete mi prosím poradit , která by podle hvězd byla vhodnější. Mám obavy abych se nerozhodla špatně. Děkuji Jana *1*

 
svitluny
2013-07-10 11:29:01

Pokud to budete myslet s otázkou vážně, tak ano, pokud to budete brát jako hru, bude si s Vámi hrát. *1*

 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon