Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Dotazy

Přicházejí mi i dotazy, co je to vlastně magie a jak ji používat. Takže pár slov k magii:

Slovo Magie pochází z latinko Řeckých slov kouzelnictví, čarodějnictví – obřady a úkony spjaté s vírou ve schopnost člověka ovlivňovat pomocí „nadpřirozených“ sil jiné lidi, zvířata, přírodní jevy nebo domnělé duchy a bohy. Rozeznává se magie negativní (zákazy, tabu) a pozitivní, a to napodobující (využívá analogie) nebo dotyková (spojené věci na sebe působí i po přerušení spojení). Dále ji někteří dělí na  tzv. bílou magii, která má pomáhat, léčit přispěním „čistých duchů“ a  černá magie která má škodit pomocí „zlých duchů“. Kde je však rozdíl, mezi bílou a černou magii málokdo pozná, protože i snahou pomoc druhému, mu vlastně můžeme ve finále uškodit a naopak.
Magie vzniká v prvobytné společnosti jako součást jejího náboženství. Zaříkávání a zaklínání se konají například při zahájení nebo ukončení zemědělských prací, lovu, boje. Odráží stupeň bezmocnosti lidí vůči přírodě. Náboženství třídních společenství magii zatracují jako pověru, avšak všechna (včetně křesťanství) obsahují ve svých obřadech její prvky (modlitby, svěcení, procesí). Magické pojetí světa bylo základem starověkých přírodních filozofických učení i okultismu v antice, středověku a renesanci. Vůči přírodovědě vystupuje magie jako její předhistorie i jako její protiklad.

Zábavné horoskopy v časopisech

Ty tu jsou spíše na pobavení, neboť, jak už jsem psala výše, každý člověk je originál a sluneční znamení v jeho životě sice hraje roli, ale není jediná. Je to jedna z mnoha vibrací, které na nás působí. Neboť kdyby měly být tyto horoskopy pravdivé, tak by bylo pouze 12 typů lidí a to by bylo dost málo. Není Ryba jako Ryba. Proto těmto horoskopům nepřikádám žádnou váhu, beru je jako zábavu. Představte si, že by jste se v některých novinách dočetli, že například zrozencům v Raku hrozí nemoc a teď by jedna dvanáctina národa onemocněla, protože všichni Raci by dostali nemoc – nepřipadá Vám to jako holý nesmysl? O tom věštění není. Pravé věštění se zabývá jednotlivými osobnostmi, na které působí mnoho vlivů a pod těmito vlivy se každý vyvíjí jako originál.

Zda můžeme být všichni bohatí?

Problém spočívá v nepochopení principu hojnosti a špatného posouzení toho, co je „dobré“ a co „zlé“. Myslíme si, že peníze jsou špatné a to nám brání, abychom brali peníze za cokoli dobré. Dobrým věcem přisuzujeme malou finanční hodnotu a špatným velkou. Takto uvažuje většina lidí. Když si dáme příklad, tak učitelé vydělávají pakatel, zatímco striptérky spousty peněz. Vrcholní sportovci mají největší platy na světě zároveň s estrádními umělci, zatímco lékaři a nemocnice bojují o přežití. Četla jsem v jednom zábavném časopisu, jak obrovské sumy bychom museli vydat, kdybychom si některé umělce chtěli pozvat soukromě. Až se naučíme vážit peněz a začneme je vydávat tam, kde je to potřebné a přestaneme vyhazovat za zbytečnosti, tak pak můžeme být všichni bohatí. To je všechno důsledek našeho špatného myšlení a hodnocení. Naše představa o penězích je mylná. Na jedné straně peníze milujeme a na druhé straně říkáme, že jsou u kořene všeho zla. Milujeme je a zároveň je považujeme za špinavé. Mnozí soukromí podnikatelé raději financují sportovní zápasy a různé sportovní oddíly, než by přispěli dětem svých zaměstnanců na tábory. Při tom, ale nevidí, že když bude mít tento zaměstnanec o prázdninách o své dítě postaráno v době svého zaměstnání, pak se může plně věnovat práci a bude mít daleko větší výkon, než ten, kterému se budou honit v hlavě myšlenky, co jeho potomek sám doma asi dělá. A když náhodou zbohatne člověk, který pracuje pro dobrou věc, okamžitě ho podezíráme. Považujeme to za špatné. Takže, až se zbavíme závisti, kritiky bohatství a zafixované představy, že jen chudý člověk je čestný a poctivý, tak pak můžeme vyřešit náš vztah k bohatství a penězům. Protože jsme ovládáni naším podvědomím, kde máme tyto myšlenky naprogramované, musíme je přeprogramovat na nové – že hmotné tělo potřebuje i hmotné statky a my máme nárok být bohatí. Pak se naše situace bude zlepšovat. Pokud zde bude existovat rozpor, na jedné straně, že peníze jsou špatné a na druhé straně naše nelibost, že nám chybí, pak bude i náš život nevyzpytatelný, neboť náš názor na peníze je pokaždé jiný a naše podvědomí si pak nebude moci vybrat ten správný směr, zda bohatství ano, či ne. A proto to nebude jednoduchá cesta a bude hodně dlouhá, než si naše podvědomí dokážeme takhle přeprogramovat a srovnat si priority, co je důležité a hodnotné a co ne, za co je vhodné platit a co jsou vyhozené peníze.

Přišel mi dotaz, když se někdo narodí na rozhraní znamení, které znamení na něj působí?

Na tyto zrozence již působí částečně vlivy obou znamení, které se v jejich den narození mění. Zde je velice důležité uvést i hodinu narození, pro přesnější výpočet. A také je to ascendent, do kterého člověk roste. Na dětství a dozpívání působí sluneční znamení, ale dospělost a moudrost již ovlivňuje daný ascendent. Proto já, za pomoci numerologie, se spoléhám na jednotlivá čísla, která hovoří o dané osobě daleko podrobněji, než jen znamení zvěrokruhu. To je také důležité, ale je to jen jedna z mnoha vlivů, které si zrozenec bere s sebou do tohoto života. A jsme zpět u zábavných horoskopů, kdy si vlastně nemůže ani pořádně přečíst, co jej „čeká“ pro daný den, týden či měsíc, podle toho z jakých novin či časopisu si vybírá. Takže těmto lidem, pokud mají zájem se něco více dozvědět o své osobě a své budoucnosti doporučuji, aby si nechali zhotovit konkrétní a přesný rozbor dle data narození, který jim řekne daleko více. Jinak, jak už jsem psala výše, pokud si chtějí přečíst o sobě ve znamení zvěrokruhu, je dobré si přečíst obě sousedící znamení, protože budou mít některé rysy z jednoho a jiné už z druhého znamení.

Přišel mi dotaz, proč za výklady platit?

Žijeme ve spotřební společnosti, kdy se platí za vše, když jdete do obchodu, také Vám nic nedají zdarma a co se týká výkladu tak například zpracování jednoho numerologického rozboru trvá i několik hodin, také výklady tarotu nejsou hned. A co se týče budoucnosti, dovídáte se jak si najít tu správnou cestu k cíli, abyste nemuseli zbytečně bloudit a klopýtat. To, co Vám tarot či výklad budoucnosti odkryje se také musí zaplatit. To je zákon univerza – za vše se platí – a proto, když někdo něco chce vědět musí zaplatit. Když nezaplatí klient a vykladač mu to řekne gratis, tak to zaplatí vykladač, sice třeba ne penězi, ale univerzum si to od něj vybere jinak, ale když vykladači zaplatí klient, tak informace je zaplacena penězi a vykladači ani klientovi se nic nemůže stát a navíc výklad klientovi pomůže, či mu usnadní se zorientovat v jeho složité situaci, nebo mu vysvětlí, proč se do ní dostal a jak se z ní dostat ven. Znám několik lidí, kteří mají či měli léčivé schopnosti, pomáhali zdarma, ale pak se to odrazilo na jejich zdraví, že jiným pomáhali a sami se oslabili a později onemocněli – to je ten zákon univerza.

Napsat komentář
 1. Jedna velmi moudrá žena řekla, že předvídat, umět číst z karet, a nebo léčit je dar od pána Boha a nesmí se na tom daru dotyčný obohacovat. Je to pravda, a ani já bych si nevzala za tyto služby korunu. Pokud plácáte něco o zákonu univerza, je to pouhý alibismus. Takže pozor ať o ten dar, pokud jej vůbec máte nepřijdete…….

  Komentáře by ajka — 7. ledna 2009 @ 23:04:59

 2. Ano, to samozřejmě dar od Boha to je a velký, stejně, jako talent malíře, či talent zpěváka zazpívat ty nejkrásnější arie, ale tyto dary jsou člověku dány ne jen k pomoci či radosti jiným, ale i ke své vlastní obživě, na to nesmíš zapomínat a pokud Ty máš obživu zajištěnou, že pro ni nic nemusíš dělat a své dary dávat zdarma, tak já ne a řekla bych, že Bůh o tom ví své. Ani Ježíš, jež byl jeho synem nedokázal žít bez jídla a oblečení, nebo myslíš, že ho šatil a živil Bůh – vlastně ano, i mě Bůh živí a to tím, že mi dal tenhle dar, za který mu jsem vděčná a přijímám ho s pokorou, ale také vím, že mi ho dal pro mou obživu a abych měla na placení daní.
  Stejně tak léčitelům – pokud mají léčit lidi a mají jim pomáhat, tak stejně potřebuji někde bydlet, platit daně, oblékat se a přijímat potravu a za to vše se v dnešní době platí penězi, nebo Ty dokážeš žít ze vzduchu a internet máš napojen také zdarma, včetně jeho napájení a placení? Já ne. A pokud těchto darů nebudu zneužívat, ale pomáhat s nimi lidem, tak vím, že o něj nepřijdu a tím, že pomáhám a nechávám si za tuhle pomoc platit, tak jej nezneužívám, to vím jistě.

  A mimo jiné, znáte to pořekadlo: Co je zadarmo, nestojí za nic? A zde to platí trojnásob, jako vše v magii, protože když budete vykládat karty zdarma, tak si Vašich výkladů nikdo vážit nebude a budou to brát na lehkou váhu a víceméně Vás zneužívat – také jsem si tím prošla, ale když za tuhle službu zaplatí, tak o tom začnou více přemýšlet a výklady berou vážně a zamyslí se nad nimi, což myslím, je jen a jen dobře. A také si budou nechávat vykládat jen, když to budou potřebovat a ne jen pro zábavu, jak to dělají mnozí na internetu…. *1*

  Komentáře by svitluny — 8. ledna 2009 @ 15:53:56

 3. Ajko, prosim Tě neobtěžuj slušný lidi. Stačí že to děláš na fóru na lidech v sekci magie :D:D:D

  Komentáře by Ozzro Blacknail — 8. ledna 2009 @ 18:05:31

 4. Ajko, určitě je tím myšleno nepřiměřené obohacování, ne prostá obživa. Jsou lidé, kteří určité „konjunktury“ pro tyto záležitosti opravdu zneužívají, ale naopak platbou přiměřené částky se zbavuji dluhu vděčnosti vůči poskytovateli služby, pokud by byla zcela zdarma, zatížilo by mě to v dalším životě.
  *1*

  Komentáře by taotaj — 14. ledna 2009 @ 22:29:15

 5. kdyby vy jste mela ten dar od boha,delala by jste to zadarmo? A nemela zadne penize?To asi tezko.Otazka ale je kolik za to lidi chcou.Nekteri na tom ryzujou,nekteri maji cenu tak akorat.

  Komentáře by Nada — 15. května 2009 @ 11:04:31

 6. Ahojda Svitluny,

  Docela by mě zajímalo, co si myslíš o zvěstech o konci světa? Neptal se tě někdy někdo na to? Nebo třeba i ty sama? Nechci plašit, ale ty zvěsti o přepólování planety, jaderných Válkách a konci světa mě začínají děsit když to vezmu i s tím, co se v poslední době ve světě děje..

  Omlouvám se, jestli se sem ten dotaz nehodí..

  Díky.

  Komentáře by Konec světa — 10. července 2009 @ 16:47:39

 7. Konce světa se nějak nebojím, neb nic není dokonalé a tím pádem ani lidská duše není dokonalá, pořád se vyvíjíme, nejsme ještě na takovém stupni dokonalosti, aby jsme mohli žít a inkarnovat se na jiné planetě, než na téhle, takže kdyby měl být konec světa, nebylo by se kam inkarnovat a naše duše se zdokonalovat. To, že nám letos příroda ukazuje, kdo je tady pánem je jen jeden z malá důkazů, že letošní rok 2009 je číslem síly, rovnováhy, ale také prstem božím, neb součet je 11 a ten říká – všímej si všeho kolem sebe a bude Ti pomoženo, budeš vrácen na svou životní cestu, pokud ses z ní odchýlil, ale pokud nebudeš poslouchat, půjdeš jak se říká hlavou proti zdi, tak budou přicházet pády a zlomeniny a to ne jen na těle, ale i na duši. Koukni na vodáky, jak si myslí, že vodu překonají – opak je pravdou – nepoučitelní a tak umírají, stejně tak nám příroda předvedla že stačí jen pár hodin a lidská díla, budována léty smete stejně rychle, jako to udělala živelná povodeň u nás na Moravě – nepoškodila přírodu, zničila to, co vytvořil člověk, ať už to byly obytné domy, silnice, nebo mosty. Musíme se ještě hodně učit, než pochopíme, že jsme jen článek přírody a nehrát si na její vládce a k tomu všemu potřebujeme naši planetu, takže opravdu se konce světa, se kterým mnozí operují nebojím, jen to, že letošní rok vrcholí, takže i vibrace čísla 11 měla na přelomu června a července největší sílu a tak nám to předvedla.

  Komentáře by svitluny — 10. července 2009 @ 21:23:50

 8. Dobry vecer prosim vas potrbovala bych poradit chtela bych se vratit ke svemu byvalemu priteli ja bydlim v Rakousku jsem vdana asi 2 roky ale citim ze jen s byvalym budu stastna porad se milujem ja nevim co mam delat meli bychom se k sobe vratit nebo to mam tak nechat a jednou to prejde jenze mezi nami je to opravdu silne
  Muj byvaly se narodil 16.8.83 v Rachnove nad knezou,muj manzel 11.7.79 v Tullnu a ja 13.4 87 v praze dekuju Lucka *2*

  Komentáře by porad je to laska — 3. září 2009 @ 20:49:07

 9. No lásku těžko přemůžeš, rozumem vytlačíš, ani před ní neutečeš. Karmické vztahy poslední dobou opravdu vrcholí a hlavně v letošním roce, sama to vidíš na sobě, jak to bude mezi Vámi – to bych viděla na osobní konzultaci na SKYPE, ale viděla bych to spíše na tu lásku. *4*

  Komentáře by svitluny — 4. září 2009 @ 18:13:04

 10. Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda-li v blízké době najdu konečně toho pravého…Jak jsem zjistila mám nejspíš smůlu na chlapy a nebo prostě ještě nepřišel ten pravý…Tak Vás chci poprosit, zda-li někoho takového potkám…
  Narodila jsem se 12.5.1987 ve 22:50 v Jindřichově Hradci
  Děkuji Petra

  Komentáře by Dotaz — 28. října 2009 @ 10:40:00

 11. Otázkou je, proč potkáváš podobné typy, se kterými nejsi spokojená. Buď jsou to karmické záležitosti, ale na ně bych to tak nesváděla, jako spíše na to, jak se chováš sama – pokud jsi sama nejistá, tak přitahuješ nejisté, pokud něco odsuzuješ, tak zrovna tohle Ti přichází do cesty a naopak, co si moc idealizuješ, to je Ti odpíráno.

  Takže zkus se nad sebou sama zamyslet, co odsuzuješ, čemu naopak dáváš až přespříliš velký význam a z toho Ti pak vyjde i to, s kým se stýkáš. Jakmile tohle pochopíš to čeho se bojíš a co odsuzuješ a odpustíš těm, co Ti v minulosti ublížili, ale ne jen mozkově, ale odpuštění musí přijít od srdce a to je hodně těžké – odpustit ať už rodičům, sourozencům, bývalým partnerům, pak přijde do cesty ten, který k Tobě patří a náleží.

  Ráda Ti vyhotovím i partnerskou analýzu osobnosti, či se můžeme kouknout do karet. Stačí se u mě objednat, ráda Ti tyhle služby poskytnu ať už osobně, či přes SKYPE, ICQ či numerologickou analýzu osobnosti po emailu. Letos procházíš velmi důležitým osobním rokem, tak jej nepropásni. Začal o Tvých letošních narozeninách a bude trvat do narozenin, které oslavíš příští rok.

  Komentáře by svitluny — 29. října 2009 @ 14:16:57

 12. Dobrý den. Chtěla sem se vás zeptat, zda-li je pravda že 21.12.2012 bude konec světa..? Docela se toho bojím, neboť sem ještě mladá,a života si chci užít.. Je nebo není to pravda? Děkuji *23*

  Komentáře by Konec světa..? — 8. listopadu 2009 @ 12:36:19

 13. Nejsme ještě tak dokonalí, aby mohl být konec světa, dušičky se chodí zde na tuhle plamenu integrovat, aby se naučily nové poznatky na své duchovní cestě ke světlu, takže tahle planeta je pro nás potřebná a tím pádem nemůže být zničena. Mohou přicházet různé přírodní katastrofy, neb se převibrováváme z období ryb, do kterých jsme vstoupili rokem narození Krista a byli v něm 2 000 let do věku vodnáře a ten sebou přináší jarní bouřky a možné záplavy, ale také jiné vědomí do podvědomí lidí. Budou nové myšlenky, méně obětování se pro druhé, ale také méně sobeckosti, ale více izolovanosti…ale ne konec světa. *1*

  Komentáře by svitluny — 9. listopadu 2009 @ 11:47:57

 14. Dobrý den. Chtěla sem se vás zeptat na jednu (pro mě) důležitou otázku… Když někdy se něco stane, něco úplně normálního, někdo něco řekne, tak já mám občas pocit, že se to už salo, přesně jako se to stalo zrovna v tu chvíli.Jak je to možné, a co to vlastně je? Děkuji předem.

  Komentáře by Někdy mám pocit, že se to stalo..! — 23. listopadu 2009 @ 22:27:34

 15. Tomu se říká rovina vize, že můžete vidět, co se stane dopředu…zatím to mohou být záblesky, jakmile začnete na sobě pracovat, tak se z toho může vyvinout, že budete umět předpovídat budoucnost.

  Komentáře by svitluny — 15. března 2010 @ 18:48:48

 16. Dobrý den,
  občas, když se mi zdá sen tak je v něm jakýsi záblesk něco ho co se pak skutečně stane, nekdy je to jako by mi tam někdo vložil fotku a jindy je to jako krátké video. Vždyčky si to uvědomím až potom co se to stalo a někdy je to docela zvláštní. Jestli mám také dar roviny vize jak tady někomu píšete jak bych na tom měla pracovat?
  Děkuju Tereza

  Komentáře by Dotaz — 10. dubna 2010 @ 11:32:07

 17. Zkus si sny zapisovat a pak se k ním vracet, rovinu vize klidně můžeš mít a pokud ji chceš rozvíjet, nauč se poslouchat svůj vnitřní hlas, zkus si koupit karty a začni s nimi pracovat a tak postupně se Ti duchovno bude otvírat samo….nedá se nic uspěchat, někam Tě to pustí, ale ne všude, dozvíš se a naučíš se jen to, co Tvá duše tady zvládne.

  Komentáře by svitluny — 11. dubna 2010 @ 02:05:40

 18. Dobrý podvečer,
  hodně mě zajímají sny jejich význam, jelikoš jsem měla několikrát sny které se staly skutečností(o sestřence která bude těhotná a do půl roka oznamila že čeká mimi aniž bych věďela že čeka kluka nikomu to neřekli až do porodu, ja měla sen že čeka kluka, i jiné náhody umrti v rodině…)Prosím jak mám tuto rovinu rozvíjet,jak mám poslouchat vnitřni hlas ,jaké karty tarotové či mariašky či jiné.Je i ktomuto tamatu nějaka literatura,mam jen 2 snáře ale nějak my to nestačí.Děkuji Vám za odpověd Jana

  Komentáře by Předpoveď snů — 15. června 2010 @ 18:31:51

 19. Přeji hezký den,
  je vidět, že máte u sebe aktivní rovinu vize, bylo by fajn si sny psát, neb přes ně s k Tobě Tvé nevědomí hovoří a tím pádem pomocí snů můžete vyřešit spoustu svých problémů i starostí, které Vás trápí. Co se týká karet, víte, já se držím toho, že karty si musejí vybrat Tebe, ne Ty je, takže doporučuji obchůdek, kde se karty prodávají – nejčastěji jsou to knihy, tam si nechat ukázat balíčky karet a ty, která k Tobě patří, se ozvou samy a pak si tento balíček odneseš domů a bude ti pracovat. Tímto způsobem si kupuji karty já a je pravdou, že ty, které jsem si vybrala dle sebe opravdu fungují, naproti těm, které mi někdo vnutil, jako učební pomůcku.

  Komentáře by svitluny — 1. července 2010 @ 16:20:01

 20. Děkuji za odpověď,toto téma mě zajímá, tak uvidím jak to půjde dál.Mějte se hezky Jana

  Komentáře by Předpověd snů — 3. července 2010 @ 12:47:35

 21. Moc Vas zdravim. Chtela jsem se zeptat, zda nekdy potkam toho praveho. Stale se na me lepi stari, zenati nebo zadani pani. Jsem uz delsi dobu sama, snad ani netlacim na pilu, stale jen prichazeji nabidky na sex, nic zasadniho. Proto jsem radeji sama. Narodila jsem se 23. 9. 1978 v 7:30 hod. rano. Dekuji, Michala.

  Komentáře by LASKA — 11. července 2010 @ 18:41:31

 22. Mohu Ti vyhotovit numerologický rozbor, vyložit karty – ceník nalezneš na mých stránkách, včetně kontaktu, na osobní spojení ohledně výkladů.

  Komentáře by svitluny — 13. července 2010 @ 14:28:26

 23. Dobrý den Jarmilko,narazila jsem na knihu Jak vyložit sny,docela mě zaujala myslite zě by byla přínosem při vyloženi snu nebo by to byla zbytečná koupě.Děkuji Jana *1*

  Komentáře by Předpoveď snů — 9. srpna 2010 @ 16:35:03

 24. krasny den přeji,prosím Vás nedavno sem ve snu viděla jak koukám na velký pytle z testovinama byli tři,zda to něco znamená,moc děkuji za odpověd.

  Komentáře by ivca — 11. srpna 2010 @ 11:01:32

 25. Přeji hezký den,
  nemohu posoudit, danou knihu neznám, ale pokud Vás zaujala, tak má Vám co říct. Tak nakupuji knihy já, musí mě oslovit, jinak si ji nekoupím. *1*

  Komentáře by svitluny — 11. srpna 2010 @ 15:42:19

 26. Sny vykládám ve svém snovém fóru, takže sny piště tam.

  děkuji

  Komentáře by svitluny — 11. srpna 2010 @ 15:43:24

 27. Hezky večer Jarmilko, ráda bych se zeptala jestli vam to nebude vadit podle čeho vykladate sny(knihy ).Vaše vyklady snu jsou přesne, vystižné,ve snaři jsou jen hesla pak nevim co z toho.Ráda bych jim porozuměla jako vy *4* .Děkuji za odpověd Jana

  Komentáře by Vyklad snu — 4. ledna 2011 @ 23:41:09

 28. Přeji hezký den – symboliku ve snech určuji dle symboliky tarotových karet, numerologie, řeči květin i symbolů barev, povahovými vlastnostmi zvířat. Hodně zde používám svou intuici a v dlouhých snech hledám třeba jednu větu, která je podstatná a důležitá.

  Co mohu poradit – když se zdá sen – tak hned po probuzení dává spoustu chaotických informací – důležitých i nepodstatných – proto je dobré se snem zabývat třeba až v odpoledních hodinách, kdy se to nepodstatné vytratí a Vám uvízne v hlavě třeba jen kousek, útržek – někdy stačí věta a nad tou je pak důležité se zamyslet, což je podstata celého snu – touhle větou a tím nezapomenutelným útržkem k nám sen promlouvá a ten je pak dobré si vyložit.

  Komentáře by svitluny — 5. ledna 2011 @ 13:02:58

 29. Děkuji za vyčerpávajici informace,jen tarot karty to bude asi pro mě oříšek jak je pužívat *22* čist v nich,ještě jednou děkuji Jana

  Komentáře by Vyklad snu — 5. ledna 2011 @ 22:39:12

 30. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak poznám, z jakého materiálu má být moje kyvadlo..inak váš blog je skvělí :-)

  Komentáře by Poraďte prosím — 16. ledna 2011 @ 20:13:33

 31. Přeji vše dobré v tomto roce, pevné zdraví, všeobjímající lásku, radost a úspěch ve všech směrech. *2*

  Komentáře by Athos z Lopuchu — 17. ledna 2011 @ 22:52:40

 32. I Tobě jen to nejlepší a splnění všech Tvých přání, které si opravdově přeješ, včetně zdraví, štěstí a spokojenosti jak v profesním, tak i v soukromém životě :-)

  Komentáře by svitluny — 20. ledna 2011 @ 16:39:08

 33. Nejčastěji se používá kyvadlo s kříštálu. Když si půjdeš kyvadlo kupovat, tak si jej v obchodě odzkoušej, zda Ti bude fungovat a dle toho se rozhodni. Dej mu otázku, na kterou znáš odpověď.

  Komentáře by svitluny — 20. ledna 2011 @ 16:41:07

 34. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde se tu mužu zaregistrovat?Díky moc Kateřina.

  Komentáře by kateřina — 5. března 2012 @ 14:29:52

 35. Registrace bohužel zatím nefunguje.

  Komentáře by svitluny — 29. března 2012 @ 15:02:43

 36. Dobry de,
  chtel bych se zeptat co to znamena na sobe pracovat. Ne ze bych zrovna chtel vestit budoucnost,ale vzhledem k tomu ze mam rovnez „zablesky“ by me zajimalo jak na sobe pracovat.Dekuji.

  Komentáře by Pocit ze se to jiz stalo — 8. prosince 2012 @ 13:23:58

 37. Pracovat na sobě můžete pomoci meditací, čtením knih, které budou rozvíjet Vaše schopnosti, možné jsou i kurzy, je toho mnoho – spoustu čtení naleznete i na internetu, ale ten je spíše povrchní, do hloubky už Vám pomohou opravdu knihy od světových mistrů magie.

  Komentáře by svitluny — 17. prosince 2012 @ 18:48:24

 38. Věštění online – ANO-NE jsou pravdivé ?????? :D
  *3*

  Komentáře by dotaz — 6. července 2013 @ 18:04:16

 39. Pokud to budete myslet s otázkou vážně, tak ano, pokud to budete brát jako hru, bude si s Vámi hrát. *1*

  Komentáře by svitluny — 10. července 2013 @ 11:29:01

 40. Dobrý den, hledám pro svoji ZTP postiženou dceru nar. 21.4. 1999 pečovatelku.Přihlásila se mi pani nar. 24.11. 1973 a slečna nar. 8.9.1988.Můžete mi prosím poradit , která by podle hvězd byla vhodnější. Mám obavy abych se nerozhodla špatně. Děkuji Jana *1*

  Komentáře by výběr pečovatelky — 5. září 2013 @ 14:48:37

 41. Vývěr pečovatelky – Takové dotazy zodpovídám v soukromí, veřejně by to bylo neetické.

  Komentáře by svitluny — 21. září 2013 @ 19:45:45

 42. Dobrý den,
  dokážete vyvěštit i zvládnutí nebo nezvládnutí nadcházejicí maturitní zkoušky? Děkuji a přeji hezký den *1*

  Komentáře by Tereza — 10. května 2014 @ 16:50:31

 43. Samozřejmě, že ano, jen potřebuji osobní kontakt. *2*

  Komentáře by svitluny — 13. května 2014 @ 13:33:14

 44. Dobrý den,zajímalo by mě jestli má nějaký význam datum úmrtí.Maminka zemřela 14/6/2015 ve 20,30hod.Zajímalo by mě ,co se skrýva za její smrtí.

  Nar.16/8/1952

  Děkuji Marek

  Komentáře by Marek — 24. června 2015 @ 23:04:06

 45. Maminka byla v osobním roce, který byl velice náročný ohledně uzdravovacích procesů, navíc energie v den úmrtí měla hodně málo, aby zde mohla dál ještě být. Den úmrti však její duši dává možnost začít nově a zcela jinak. Den totiž byl nakloněn novým začátkům a příležitostem.

  Komentáře by svitluny — 30. července 2015 @ 13:26:24

 46. Dobrý den,při nošení náramku z kamínků řízení mne hodně bolí ruka,pociťuji větší tlaky v ruce.. Předtím jsem to nikdy nepocitovala,co to značí?děkuji za odpověď

  Komentáře by Lenka — 19. března 2017 @ 17:24:44

 47. Nesprávný kámen na ruce

  Komentáře by svitluny — 23. února 2018 @ 18:26:42

 48. Ruzeninu… Omylem skocilo jiné slovo

  Komentáře by Lenka — 19. března 2017 @ 17:25:33

 49. Dobrý z měla bych zájem o numerický výklad,ale nevím jaký si vybrat hned pod tím máte numerický výklad jména a příjmeními.Muzete mi říct jaký je mezi tím rozdíl z toho prvního se teda dělá z datumu narození? Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.

  Komentáře by Jana Kovaříková — 29. března 2021 @ 17:31:53

Leave a comment

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

rejtmon