Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Dotazy

Přicházejí mi i dotazy, co je to vlastně magie a jak ji používat. Takže pár slov k magii:

Slovo Magie pochází z latinko Řeckých slov kouzelnictví, čarodějnictví – obřady a úkony spjaté s vírou ve schopnost člověka ovlivňovat pomocí „nadpřirozených“ sil jiné lidi, zvířata, přírodní jevy nebo domnělé duchy a bohy. Rozeznává se magie negativní (zákazy, tabu) a pozitivní, a to napodobující (využívá analogie) nebo dotyková (spojené věci na sebe působí i po přerušení spojení). Dále ji někteří dělí na  tzv. bílou magii, která má pomáhat, léčit přispěním „čistých duchů“ a  černá magie která má škodit pomocí „zlých duchů“. Kde je však rozdíl, mezi bílou a černou magii málokdo pozná, protože i snahou pomoc druhému, mu vlastně můžeme ve finále uškodit a naopak.
Magie vzniká v prvobytné společnosti jako součást jejího náboženství. Zaříkávání a zaklínání se konají například při zahájení nebo ukončení zemědělských prací, lovu, boje. Odráží stupeň bezmocnosti lidí vůči přírodě. Náboženství třídních společenství magii zatracují jako pověru, avšak všechna (včetně křesťanství) obsahují ve svých obřadech její prvky (modlitby, svěcení, procesí). Magické pojetí světa bylo základem starověkých přírodních filozofických učení i okultismu v antice, středověku a renesanci. Vůči přírodovědě vystupuje magie jako její předhistorie i jako její protiklad.

Zábavné horoskopy v časopisech

Ty tu jsou spíše na pobavení, neboť, jak už jsem psala výše, každý člověk je originál a sluneční znamení v jeho životě sice hraje roli, ale není jediná. Je to jedna z mnoha vibrací, které na nás působí. Neboť kdyby měly být tyto horoskopy pravdivé, tak by bylo pouze 12 typů lidí a to by bylo dost málo. Není Ryba jako Ryba. Proto těmto horoskopům nepřikádám žádnou váhu, beru je jako zábavu. Představte si, že by jste se v některých novinách dočetli, že například zrozencům v Raku hrozí nemoc a teď by jedna dvanáctina národa onemocněla, protože všichni Raci by dostali nemoc – nepřipadá Vám to jako holý nesmysl? O tom věštění není. Pravé věštění se zabývá jednotlivými osobnostmi, na které působí mnoho vlivů a pod těmito vlivy se každý vyvíjí jako originál.

Zda můžeme být všichni bohatí?

Problém spočívá v nepochopení principu hojnosti a špatného posouzení toho, co je „dobré“ a co „zlé“. Myslíme si, že peníze jsou špatné a to nám brání, abychom brali peníze za cokoli dobré. Dobrým věcem přisuzujeme malou finanční hodnotu a špatným velkou. Takto uvažuje většina lidí. Když si dáme příklad, tak učitelé vydělávají pakatel, zatímco striptérky spousty peněz. Vrcholní sportovci mají největší platy na světě zároveň s estrádními umělci, zatímco lékaři a nemocnice bojují o přežití. Četla jsem v jednom zábavném časopisu, jak obrovské sumy bychom museli vydat, kdybychom si některé umělce chtěli pozvat soukromě. Až se naučíme vážit peněz a začneme je vydávat tam, kde je to potřebné a přestaneme vyhazovat za zbytečnosti, tak pak můžeme být všichni bohatí. To je všechno důsledek našeho špatného myšlení a hodnocení. Naše představa o penězích je mylná. Na jedné straně peníze milujeme a na druhé straně říkáme, že jsou u kořene všeho zla. Milujeme je a zároveň je považujeme za špinavé. Mnozí soukromí podnikatelé raději financují sportovní zápasy a různé sportovní oddíly, než by přispěli dětem svých zaměstnanců na tábory. Při tom, ale nevidí, že když bude mít tento zaměstnanec o prázdninách o své dítě postaráno v době svého zaměstnání, pak se může plně věnovat práci a bude mít daleko větší výkon, než ten, kterému se budou honit v hlavě myšlenky, co jeho potomek sám doma asi dělá. A když náhodou zbohatne člověk, který pracuje pro dobrou věc, okamžitě ho podezíráme. Považujeme to za špatné. Takže, až se zbavíme závisti, kritiky bohatství a zafixované představy, že jen chudý člověk je čestný a poctivý, tak pak můžeme vyřešit náš vztah k bohatství a penězům. Protože jsme ovládáni naším podvědomím, kde máme tyto myšlenky naprogramované, musíme je přeprogramovat na nové – že hmotné tělo potřebuje i hmotné statky a my máme nárok být bohatí. Pak se naše situace bude zlepšovat. Pokud zde bude existovat rozpor, na jedné straně, že peníze jsou špatné a na druhé straně naše nelibost, že nám chybí, pak bude i náš život nevyzpytatelný, neboť náš názor na peníze je pokaždé jiný a naše podvědomí si pak nebude moci vybrat ten správný směr, zda bohatství ano, či ne. A proto to nebude jednoduchá cesta a bude hodně dlouhá, než si naše podvědomí dokážeme takhle přeprogramovat a srovnat si priority, co je důležité a hodnotné a co ne, za co je vhodné platit a co jsou vyhozené peníze.

Přišel mi dotaz, když se někdo narodí na rozhraní znamení, které znamení na něj působí?

Na tyto zrozence již působí částečně vlivy obou znamení, které se v jejich den narození mění. Zde je velice důležité uvést i hodinu narození, pro přesnější výpočet. A také je to ascendent, do kterého člověk roste. Na dětství a dozpívání působí sluneční znamení, ale dospělost a moudrost již ovlivňuje daný ascendent. Proto já, za pomoci numerologie, se spoléhám na jednotlivá čísla, která hovoří o dané osobě daleko podrobněji, než jen znamení zvěrokruhu. To je také důležité, ale je to jen jedna z mnoha vlivů, které si zrozenec bere s sebou do tohoto života. A jsme zpět u zábavných horoskopů, kdy si vlastně nemůže ani pořádně přečíst, co jej „čeká“ pro daný den, týden či měsíc, podle toho z jakých novin či časopisu si vybírá. Takže těmto lidem, pokud mají zájem se něco více dozvědět o své osobě a své budoucnosti doporučuji, aby si nechali zhotovit konkrétní a přesný rozbor dle data narození, který jim řekne daleko více. Jinak, jak už jsem psala výše, pokud si chtějí přečíst o sobě ve znamení zvěrokruhu, je dobré si přečíst obě sousedící znamení, protože budou mít některé rysy z jednoho a jiné už z druhého znamení.

Přišel mi dotaz, proč za výklady platit?

Žijeme ve spotřební společnosti, kdy se platí za vše, když jdete do obchodu, také Vám nic nedají zdarma a co se týká výkladu tak například zpracování jednoho numerologického rozboru trvá i několik hodin, také výklady tarotu nejsou hned. A co se týče budoucnosti, dovídáte se jak si najít tu správnou cestu k cíli, abyste nemuseli zbytečně bloudit a klopýtat. To, co Vám tarot či výklad budoucnosti odkryje se také musí zaplatit. To je zákon univerza – za vše se platí – a proto, když někdo něco chce vědět musí zaplatit. Když nezaplatí klient a vykladač mu to řekne gratis, tak to zaplatí vykladač, sice třeba ne penězi, ale univerzum si to od něj vybere jinak, ale když vykladači zaplatí klient, tak informace je zaplacena penězi a vykladači ani klientovi se nic nemůže stát a navíc výklad klientovi pomůže, či mu usnadní se zorientovat v jeho složité situaci, nebo mu vysvětlí, proč se do ní dostal a jak se z ní dostat ven. Znám několik lidí, kteří mají či měli léčivé schopnosti, pomáhali zdarma, ale pak se to odrazilo na jejich zdraví, že jiným pomáhali a sami se oslabili a později onemocněli – to je ten zákon univerza.

RSS feed

49 komentářů v 27 vláknech. Vložit komentář

Stránky: « 3 [2] 1 » Show All

dotaz
2013-07-06 18:04:16

Věštění online – ANO-NE jsou pravdivé ?????? :D
*3*

 
kateřina
2012-03-05 14:29:52

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde se tu mužu zaregistrovat?Díky moc Kateřina.

svitluny
2012-03-29 15:02:43

Registrace bohužel zatím nefunguje.

 
 
Athos z Lopuchu
2011-01-17 22:52:40

Přeji vše dobré v tomto roce, pevné zdraví, všeobjímající lásku, radost a úspěch ve všech směrech. *2*

svitluny
2011-01-20 16:39:08

I Tobě jen to nejlepší a splnění všech Tvých přání, které si opravdově přeješ, včetně zdraví, štěstí a spokojenosti jak v profesním, tak i v soukromém životě :-)

 
 
Poraďte prosím
2011-01-16 20:13:33

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak poznám, z jakého materiálu má být moje kyvadlo..inak váš blog je skvělí :-)

svitluny
2011-01-20 16:41:07

Nejčastěji se používá kyvadlo s kříštálu. Když si půjdeš kyvadlo kupovat, tak si jej v obchodě odzkoušej, zda Ti bude fungovat a dle toho se rozhodni. Dej mu otázku, na kterou znáš odpověď.

 
 
Vyklad snu
2011-01-04 23:41:09

Hezky večer Jarmilko, ráda bych se zeptala jestli vam to nebude vadit podle čeho vykladate sny(knihy ).Vaše vyklady snu jsou přesne, vystižné,ve snaři jsou jen hesla pak nevim co z toho.Ráda bych jim porozuměla jako vy *4* .Děkuji za odpověd Jana

svitluny
2011-01-05 13:02:58

Přeji hezký den – symboliku ve snech určuji dle symboliky tarotových karet, numerologie, řeči květin i symbolů barev, povahovými vlastnostmi zvířat. Hodně zde používám svou intuici a v dlouhých snech hledám třeba jednu větu, která je podstatná a důležitá.

Co mohu poradit – když se zdá sen – tak hned po probuzení dává spoustu chaotických informací – důležitých i nepodstatných – proto je dobré se snem zabývat třeba až v odpoledních hodinách, kdy se to nepodstatné vytratí a Vám uvízne v hlavě třeba jen kousek, útržek – někdy stačí věta a nad tou je pak důležité se zamyslet, což je podstata celého snu – touhle větou a tím nezapomenutelným útržkem k nám sen promlouvá a ten je pak dobré si vyložit.

Vyklad snu
2011-01-05 22:39:12

Děkuji za vyčerpávajici informace,jen tarot karty to bude asi pro mě oříšek jak je pužívat *22* čist v nich,ještě jednou děkuji Jana

 
 
 
ivca
2010-08-11 11:01:32

krasny den přeji,prosím Vás nedavno sem ve snu viděla jak koukám na velký pytle z testovinama byli tři,zda to něco znamená,moc děkuji za odpověd.

svitluny
2010-08-11 15:43:24

Sny vykládám ve svém snovém fóru, takže sny piště tam.

děkuji

 
 
Předpoveď snů
2010-08-09 16:35:03

Dobrý den Jarmilko,narazila jsem na knihu Jak vyložit sny,docela mě zaujala myslite zě by byla přínosem při vyloženi snu nebo by to byla zbytečná koupě.Děkuji Jana *1*

svitluny
2010-08-11 15:42:19

Přeji hezký den,
nemohu posoudit, danou knihu neznám, ale pokud Vás zaujala, tak má Vám co říct. Tak nakupuji knihy já, musí mě oslovit, jinak si ji nekoupím. *1*

 
 
LASKA
2010-07-11 18:41:31

Moc Vas zdravim. Chtela jsem se zeptat, zda nekdy potkam toho praveho. Stale se na me lepi stari, zenati nebo zadani pani. Jsem uz delsi dobu sama, snad ani netlacim na pilu, stale jen prichazeji nabidky na sex, nic zasadniho. Proto jsem radeji sama. Narodila jsem se 23. 9. 1978 v 7:30 hod. rano. Dekuji, Michala.

svitluny
2010-07-13 14:28:26

Mohu Ti vyhotovit numerologický rozbor, vyložit karty – ceník nalezneš na mých stránkách, včetně kontaktu, na osobní spojení ohledně výkladů.

 
 
Předpoveď snů
2010-06-15 18:31:51

Dobrý podvečer,
hodně mě zajímají sny jejich význam, jelikoš jsem měla několikrát sny které se staly skutečností(o sestřence která bude těhotná a do půl roka oznamila že čeká mimi aniž bych věďela že čeka kluka nikomu to neřekli až do porodu, ja měla sen že čeka kluka, i jiné náhody umrti v rodině…)Prosím jak mám tuto rovinu rozvíjet,jak mám poslouchat vnitřni hlas ,jaké karty tarotové či mariašky či jiné.Je i ktomuto tamatu nějaka literatura,mam jen 2 snáře ale nějak my to nestačí.Děkuji Vám za odpověd Jana

svitluny
2010-07-01 16:20:01

Přeji hezký den,
je vidět, že máte u sebe aktivní rovinu vize, bylo by fajn si sny psát, neb přes ně s k Tobě Tvé nevědomí hovoří a tím pádem pomocí snů můžete vyřešit spoustu svých problémů i starostí, které Vás trápí. Co se týká karet, víte, já se držím toho, že karty si musejí vybrat Tebe, ne Ty je, takže doporučuji obchůdek, kde se karty prodávají – nejčastěji jsou to knihy, tam si nechat ukázat balíčky karet a ty, která k Tobě patří, se ozvou samy a pak si tento balíček odneseš domů a bude ti pracovat. Tímto způsobem si kupuji karty já a je pravdou, že ty, které jsem si vybrala dle sebe opravdu fungují, naproti těm, které mi někdo vnutil, jako učební pomůcku.

Předpověd snů
2010-07-03 12:47:35

Děkuji za odpověď,toto téma mě zajímá, tak uvidím jak to půjde dál.Mějte se hezky Jana

 
 
 
Dotaz
2010-04-10 11:32:07

Dobrý den,
občas, když se mi zdá sen tak je v něm jakýsi záblesk něco ho co se pak skutečně stane, nekdy je to jako by mi tam někdo vložil fotku a jindy je to jako krátké video. Vždyčky si to uvědomím až potom co se to stalo a někdy je to docela zvláštní. Jestli mám také dar roviny vize jak tady někomu píšete jak bych na tom měla pracovat?
Děkuju Tereza

svitluny
2010-04-11 02:05:40

Zkus si sny zapisovat a pak se k ním vracet, rovinu vize klidně můžeš mít a pokud ji chceš rozvíjet, nauč se poslouchat svůj vnitřní hlas, zkus si koupit karty a začni s nimi pracovat a tak postupně se Ti duchovno bude otvírat samo….nedá se nic uspěchat, někam Tě to pustí, ale ne všude, dozvíš se a naučíš se jen to, co Tvá duše tady zvládne.

 
 
Jméno (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (Kratší | Delší)
smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík
Povolené tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

rejtmon