Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Kdo jsem

Jmenuji se Jarmila Kusková. Narodila jsem se ve znamení Ryb a pod ochranou tarotové karty 20 Soud. Což mi dalo do vínku intuici, chuť pomáhat druhým a taky objektivitu posouzení jednotlivých situací i schopnost z malých detailů poskládat celek. Děkuji za tyto schopnosti, že je mám a mohu používat.

Věštění osudu mě bavilo již od útlého mládí – snubní prstýnek jsem používala místo kyvadla i vykládací karty mě vždy lákaly, hlavně mé babičky v současné době jsem je vyměnila za tarotové – mají pro mne větší hloubku a babiččiny mě dělají pozadí na mých stránkách Aspoň mě je ochraňují a hlídají, zda činím dobře. Numerologii, té jsem přišla na chuť v krátké době po sametové revoluci. Když jsem začala kombinovat karty velké arkány s čísly z numerologie, počaly se mi odkrývat nádherné skutečnosti a souvislosti situací i jednotlivých osob. A tím pádem i pravda, že nic se neděje náhodou, ale vše má své zákonitosti a různé životní etapy se dají předvídat. A zpětně taky zjišťovat kde jsme chybovali a pak hledat řešení, nebo do budoucna, když budeme vědět, že nás čeká horší období, tak se na ně připravit a pak mu lépe čelit a ne jít hlavou proti zdi. I když dneska už vím, že každé období má svůj rub a líc, každé nás má něco naučit, každé něco krásného nabízí i zkouší nás, jak jsme schopni zdolávat různé zkoušky, kterými se vlastně učíme a tím ve svém vlastním životě rosteme a tak jdeme dál svou cestou k cíli, který nám byl v tomto životě určen. Co se týká snů. Ty také dokážou poradit a správně je pochopit, to je někdy umění a nepomůže na to klasický snář, ale vedení intuicí a podvědomím dokážou odkrýt mnohé, co je v člověku skryté a upozornit, co dělá špatně, či jak by si mohl pomoci. I tohle je jedna z mnoha cest, která se mi otevřela, jak pomocí neznalým i sama sobě.

Ráda čtu knihy zabývající se ezoterikou, psychologii, ale nepohrdnu ani kvalitním románem a knihami o přírodě, fantazii či historickými knihami.

Hudbu poslouchám – meditační, muzikály – Dracula je jedno z mých nejoblíbenějších CD, pak Johanka z Arku i Hrabě Monte Cristo a zpěváka D. Hůlku. Ze zahraničních jsou to Vangelis, Bryan Adams, Black Sabbath, Skorpions Bay City Rollers, Smokie, Abba a nejoblíbenější QUEEN s Fr. Mercurym. Je toho hodně. Hudba je má přítelkyně a vždy v ní najdu chybějící energii a dokáže mi zpravit náladu u českých písniček kladu důrazy na texty – mnohokrát jsou moudré a mnoho napoví a tak jsem k hudbě přistupovala již od útlého mládí.

Taky mám ráda zvířata a to psy i kočky.

U lidí si cením upřímnosti a nemám rada faleš a pokrytectví. A to poznám, vždy se to totiž dřív nebo později projeví, stejné je to i s lhaním. Lidem důvěřuji dokud mě nezklamou, křivdy a podrazy si pamatuji dlouho, velice často odpouštím, ale někdy taky ne.

rejtmon