Svitluny – Tarot a numerologie rádce na cestě životem

Proč jsem se zde objevila

Dnešní doba je velice přetechnizovaná a uspěchaná, lidé nemají čas se zastavit, odpočinout a naslouchat svému vnitřnímu hlasu, proto mnohdy uhýbají ze své životní cesty a pak zde přicházejí problémy jak hmotné, tak zdravotní.

A pokud se jim nevěnuje pozornost, hlavně těm zdravotním, a léčíme je pouze medikamenty a na fyzické úrovni, tak se stávají chronickými a člověk se neuzdravuje. Lékaři totiž léčí pouze naše tělo, ale to nestačí, neboť každá nemoc, jež se projeví na fyzickém těle má své hluboké kořeny v naší duší a svědčí, že něco děláme špatně a tím vlastně uhýbáme z naší cesty a úkolu, který jsme na tento život dostali.

A proto je tu i numerologie, aby nám ztracenou cestu dokázala najít a tím také předcházela různým
zbytečným nemocem.

Zde si můžeme dát otázku zda existuje inkarnace – ano, či ne. Někdo na ni věří, jiný ne. Tak jak někdo věří na osud a jiný ne. Ale je zjištěno, že lidé, kteří věří na inkarnace, žijí životem daleko klidnějším a méně stresujícím, než ti, kteří na ni nevěří a myslí si, že smrtí všechno končí. Ta první skupina lidí žiji klidněji, méně se bojí smrti a proto sou vyrovnanější, neboť si řeknou, co jsem nestihl v tomto životě, dodělám v příštím, ale zase vědí, že na jakém vývojovém stupni zde končí, tak na takovém později zase naváži, takže se snaží duchovně růst. Ta druhá skupinka lidí se honí a stresuje, aby všechno stihla teď a kolikrát ji utíká to nejkrásnější pod rukama, tím, že se honí jen za penězi a kariérou a nevidí krásy přírody a už vůbec zapomínají rozvíjet svou duchovní stránku. Přitom mají se smrti strach a to je silně stresuje. Můžete si dát otázku, ke které skupině se řádíte? A co bude pro vás lepší?

Své otázky, na které by jste chtěli odpověď můžete zaslat na mou internetovou adresu svitluny@sez­nam.cz.

Otázky, na které budete chtít odpovědět veřejně se vždy objeví na těchto stránkách.
Pokud by jste rádi soukromou analýzu ať již všeobecnou, nebo na konkrétní dobu je třeba zaslat datum narození a datum daného problému či situace.

rejtmon